Гороскоп на 30 вересня: енергійний день, але серйозні починання варто відкласти

Овен

Овни легко генерують креативні ідеї, небайдужі до гри, реклами, розважальних заходів. Ваша увага може бути захоплена новим хобі або паралельним захопленням, яке непогано уживеться з основним. Творча думка неминуче зіткнеться з економічними реаліями, розваги і прогрес в поточних справах зажадають вкладень.

Телець

Багато фінансових рішень Тельців сьогодні під питанням. Можливо, ви переживаєте перехідний період, що змушує вас перемикатися з одних видів витрат на інші, розставляти нові пріоритети в області придбань і грошових вкладень. Не виключено, що ситуація зажадає від вас додаткових витрат на засоби зв’язку та транспортні послуги, на розваги, листівки, подарунки, інформаційні матеріали.

Близнюки

Близнюки відчують приплив енергії, стануть більш енергійними, рухливими і допитливими. Це відповідний момент для зміни курсу, при цьому багато представників знаку примудряться діяти відразу в декількох напрямках або з’являтися майже одночасно в двох різних місцях. Незважаючи на загальний підйом, зірки радять відкласти найважливіші починання на завтра, або хоча б дочекатися вечора.

Рак

Для Раків це вдалий день. Зірки обіцяють корисні результати і зрушення в будь-якому випадку, але підказують, що сьогодні «розум добре, а два краще». Колективний розум отримає ширші можливості, ніж ваші самотні геніальні осяяння і вірні передчуття. Добре шукати відгуки про гроші, товари, ринки, послуги, ділових партнерів, бізнес-проекти, брати участь в нарадах на економічні теми.

Лев

Не найкращий день для починань. Особливо небезпечно діяти під впливом емоцій, передчуттів, душевної кризи. Не дозволяйте себе заплутати. Будь-які сумніви трактуйте як стоп-сигнал. Намагайтеся не мати справ з людьми, чиї наміри вам незрозумілі або здаються підозрілими. Якщо немає прозорості і довіри в особистих відносинах, не погоджуйтеся на подальше зближення.

Діва

Вранці ваші погляди на життя будуть міцні і непорушні, але до вечора ви станете відкриті всім спокусам. Остерігайтеся чужої нечесності і власних суперечливих бажань. Не зв’язуйтеся з людьми, в яких не до кінця впевнені. Точними розрахунками і фінансовими справами займайтеся в першій половині дня. У найбільш скрутному становищі опиняться серпневі Діви.

Терези

У першій половині дня Терези можуть приділити увагу спільним розвагам, любові, творчості, приємній стороні партнерства. З наближенням вечора уваги зажадають більш “низинні”, але не менш актуальні категорії, наприклад, загальний бюджет. Важливі і особисті вкладення, включаючи витрати, пов’язані з житлом, податки, банківське обслуговування, фінансування проєктів, витрати на рекламу, відпочинок, потреби дітей.

Скорпіон

Спонтанні викиди енергії у Скорпіонів сьогодні нерідко будуть йти в порожнечу, а можуть навіть зробити негативний ефект. Протягом дня можливі технічні та побутові неприємності, які будуть особливо важко переноситися в незнайомій обстановці (наприклад, в дорозі). Не виключені раптові проблеми зі здоров’ям, ускладнення при наданні термінової медичної чи іншої допомоги.

Стрілець

Не робіть трагедію з факту розбіжності ваших смаків з чужими потребами. Ви не зобов’язані подобатися випадковим людям, а у вашому постійному партнерстві незабаром відновиться бажане взаєморозуміння. Однак Стрільцям сьогодні не завадить поміркувати над деякими загальними моментами своєї взаємодії з людьми.

Козеріг

У першій половині дня Козерогам краще уникати напруги і суєти: відпочинок поліпшить самопочуття і додасть привабливості, особливо, представницям слабкої статі. Вечір хороший для будь-яких занять, від планових покупок, побачень, спілкування, угод, турбот про зовнішність до відвертих імпровізацій, пошуків і творчості. Грудневим Козерогам не завадить бути уважнішими в ситуаціях вибору або компромісу.

Водолій

Водоліям зірки підказують, що сьогодні можна не чекати нових сюрпризів і явних атак. Якщо щось не склалося у відносинах або в справах, рекомендується взяти тайм-аут. Ближче до вечора багато Водоліїв опиняться у владі надій, або, навпаки, побоювань. Спокусам і порушенням в цей час доби краще сказати тверде «ні» — наприклад, дотримуватися дієти, відмовившись від шкідливої для організму їжі.

Риби

У першій половині дня небеса допомагають пасивним Рибам, які мріють “зупинити мить” і залишити все як є. Навіть якщо зовнішні умови вас не влаштовують, ви будете в ладу зі своїми ідеалами і в гармонії з улюбленими людьми, а це чимало. Увечері хвилюючі горизонти знову поманять Риб, які мріють про реванш, успіх і славу. Зірки нагадують, що для цього мало ентузіазму, потрібна і працездатність.