Гороскоп на тиждень з 27 вересня по 3 жовтня: найскладнішим днем буде понеділок

Овен

У Овнів починається час, коли вони без особливих проблем зможуть знайти своє покликання. Досить прислухатися до внутрішнього голосу. Це дуже важливий час для представників даного знаку, оскільки в їх житті може відкритися нова глава. Всесвіт внесе корективи в їхнє життя, причому ці корективи будуть здебільшого позитивними. Ближче до вихідних відкриється друге дихання, тому завершити тиждень вдасться на радісній ноті, навіть якщо на горизонті маячить багато справ і турбот.

Телець

На цьому тижні надмірно серйозні і зосереджені на роботі люди будуть позбавлені позитивної енергії. Тельцям потрібно стати менш зацикленими на справах. Якщо ж є невирішені складні завдання, впоратися з ними можна буде. Цей тиждень – час, коли потрібно знайти свіжий погляд на життя, подивитися на те, що відбувається під іншим кутом. Світ змінюється тільки тоді, коли ми йому дозволяємо це робити.

Близнюки

У Близнюків на тлі ретроградного Меркурія можуть з’явитися невпевненість і апатія. Навик залучати в життя позитивні думки буде вкрай корисний для людей даного знаку. Також астрологи радять Близнюкам більше рухатися. Шанси на успіх в любові і в справах зараз приблизно 50 на 50. Дуже багато чого буде залежати від того, як налаштовані Близнюки. До життєлюбних і оптимістичних людей даного знаку будуть тягнуться оточуючі, у них буде все виходити.

Рак

Ракам необхідно піклуватися про здоров’я, тому що в період з 27 по 3 число від цього буде залежати їх удача. Астрологи радять їм в першу чергу позбутися від почуттів і емоцій, які руйнують здоров’я та удачу. Також бажано якомога менше спілкуватися з неприємними людьми. І в любові, і в справах велика ймовірність того, що будь-яка проблема обернеться тріумфом і великими перемогами в майбутньому. Не варто гнівити долю, звинувачуючи у всьому тільки її. Ракам варто взяти себе в руки і спробувати знайти вади в своїй власній поведінці.

Лев

У Левів починається час підвищеної активності в любові. Єдиний спосіб позбутися від любовної спокуси – це піддатися йому, тому якщо доведеться пожертвувати роботою на користь романтики, це потрібно зробити. У тих Левів, які вже знаходяться в стосунках, з’явиться шанс значно їх зміцнити. Потрібно приділяти більше уваги близьким і другій половинці. На роботі цих людей теж чекає успіх.

Діва

У Дів очікується досить позитивна тиждень. Настає сприятливий час для нових починань, зміни роботи, пошуків нових захоплень. У житті цих людей з високою ймовірністю з’явиться нова змінна. Початок тижня може бути складним через ретроградний Меркурій. З 27 вересня по 3 жовтня потрібно знаходити час для зміцнення сімейних уз, роботи, особистих справ і, найголовніше, відпочинку. Корисно буде змінити обстановку, розвіятися.

Терези

У житті самих Терезів і їх близьких можливі несприятливі зміни, але це не означає, що можна ставити хрест на світлому майбутньому. Справа в тому, що Терези можуть використовувати негативну енергетику негативних подій собі на користь. На стику вересня і жовтня людям даного знаку варто бути обережнішими в спілкуванні з незнайомцями: воно може принести безліч проблем. Астрологи рекомендують не розповідати нікому про свої робочі і любовні плани.

Скорпіон

Скорпіонам, швидше за все, доведеться зустрітися з ворогами і недоброзичливцями, токсичними і просто негативними людьми. Найкращий спосіб обійти стороною проблеми – це просто діяти самостійно. Не потрібно просити нікого про допомогу зараз. Найбільше пощастить самостійним і самодостатнім Скорпіонам. Крім роботи потрібно знаходити час для релаксації і розваг. Перевтома може позбавити цих людей удачі і зробити їх вразливими.

Стрілець

Стрільців чекає непростий тиждень, але планети і зірки постараються їх врятувати від проблем. Астрологи радять цим людям стежити за знаками Всесвіту, що попереджають про небезпеку. Також корисно буде прислухатися до інтуїції. Це не найкращий час для отримання нових знань, оскільки Меркурій позбавить Стрільців гостроти пам’яті і концентрації уваги. Також краще не вирушати в далекі поїздки, особливо на автомобілі. Наприкінці тижня можна спробувати змінити далекосяжні плани, якщо з’являться нові ідеї.

Козеріг

Козерогам астрологи пророкують продуктивний, але навантажений справами тиждень. До п’ятниці може з’явитися дуже сильна втома, апатія. Доля – не справа випадку, а результат вибору. Не потрібно сподіватися на випадковості. Важливо діяти і самим брати все в свої руки. Зірки і планети допоможуть змінитися цим людям зсередини, стати кращою версією себе. Не виключено, що хтось із оточуючих розгледить в Козерогах щось приємне. Хтось може в них закохатися.

Водолій

У Водоліїв настає сприятливий час для духовних практик і пошуків істини. Також важливо прислухатися до того, що говорять навколишні люди. В їх словах може міститися крихта істини. Астрологи вважають, що Водолії зможуть на цьому тижні знайти втрачені раніше речі. Це прекрасний період для переїзду, покупки нової квартири, будинку, початку ремонту, перестановки. Щоб не порушувати баланс у стосунках, Водоліям варто перестати доводити всім навколо свою правоту.

Риби

У Риб починається час, коли вони можуть діяти необачно, самі того не розуміючи. У фінансовій сфері важливо зважувати кожен свій крок. Те ж саме стосується і любові, але в дещо меншій мірі. Початок тижня буде насичений негативною енергією через ретроградний Меркурій. Якщо комусь вдасться втягнути Риб в конфліктну ситуацію, їм слід якомога швидше розрядити атмосферу. Не варто руйнувати відносини з оточуючими.