Готуємося до першого снігу: синоптики розповіли про першу атаку зими

За прогнозами синоптиків, з приходом третього осіннього місяця в українців залишається все менше можливості насолодитися теплою погодою.

І якщо в перших числах погода за вікном була досить теплою, то вже наступного тижня в Україну прийдуть відчутні холоди. Більш того, синоптики запевняють, що незабаром піде перший сніг. Про це повідомляє портал Апостроф з посиланням на Gismeteo.ua

Києва

У столиці України до кінця листопада вдень збережеться плюсова температура. Наприклад, 5 листопада стовпчики термометрів в Києві підніметься до + 17 градусів, а в кінці місяця, 30 числа – температура прогріється до +1. Вночі температурні показники коливатимуться від + 7 до -3 градусів. Синоптики прогнозують перший сніг у Києві не раніше, ніж 25 листопада.

Дніпро

У Дніпрі не очікується денних мінусів в листопаді, а в нічний час повітря буде опускатися до 0 градусів. У місті Перший сніг очікується 28 листопада.

Харків

У Харкові протягом місяця вдень стовпчики термометрів також не опустяться нижче нуля, а ось у нічний час стовпчики покажуть в середньому -3 градуси. Снігові опади прогнозують на 19 листопада.

Одеса

У Південному регіоні країни пануватиме максимально тепла погода, листопадові денні температури коливатимуться від +5 (мінімум) до +16 градусів (максимум). Вночі градусники термометрів показуватимуть від + 2 до + 11 градусів. Синоптики говорять про те, що жителям півдня не варто очікувати першого снігу в листопаді.

Ужгород

На Закарпатті перший сніг прогнозується 19 листопада. Практично весь місяць стовпчики термометрів в денний час будуть підніматися вище нуля, а ночами будуть опускатися мінімум до -2 градусів.