Готуємося до пляжів: якою буде погода на початку жовтня

Стартував другий місяць осені. Якою буде погода на початку жовтня, розповіли синоптики.

Сьогодні 1 жовтня. Стартував другий місяць осені, а синоптики поділилися своїми прогнозами про те, якою буде погода в цей день в різних областях України.

Повідомляється, що на початку жовтня українців чекає сонячна, але прохолодна погода. По всій території країни термометри піднімуться до позначки + 13 + 17 градусів. Дощі можливі тільки в Івано-Франківській області, на решті території країни очікується суха погода.

У Києві температура вдень досягне + 14 градусів, а вночі впаде до +4. У Львові температурний режим коливатиметься від +13 до + 7. Тут буде хмарно, але без опадів. У Луцьку також буде хмарно з проясненнями. Температура: від + 7 вночі до +15 вдень. У Рівному та в Тернополі також буде +6 +15, хмарно з проясненнями. У Хмельницькому також можлива невелика хмарність, а температурний режим встановиться на позначці +5 вночі та +15 вдень. В Івано-Франківську в п’ятницю буде похмуро, можливий невеликий дощ. Температура + 5 вночі і +15 вдень. В Ужгороді теж буде похмуро і можливий дощ, проте тут буде трохи тепліше: + 7 вночі і + 17 градусів вдень. У Чернівцях невелика хмарність, температура повітря прогріється до +16 вдень і опуститься до + 5 вночі. У Вінниці, Кропивницькому та Житомирі очікується безхмарна погода з температурою +15 вдень і +4 вночі. У Черкасах також буде ясно, а температура складе +14 вдень і +6 вночі. У Полтаві очікується + 5 вночі та +15 вдень, ясна та безхмарна погода. В Одесі теж ясно і безхмарно, але трохи тепліше: до +16 вдень і +7 вночі. У Херсоні та Запоріжжі в п’ятницю буде ясно і безхмарно, температурний режим в межах +5 вночі і +16 вдень. У Миколаєві температура вночі також буде + 5, а ось вдень прогріється до +17. Також безхмарно і ясно. У Сумах температура вночі впаде до + 3, а вдень підніметься до +14, можлива невелика хмарність. У Харкові до невеликої хмарності додасться температура в межах + 4 вночі і +14 вдень. У Дніпрі очікується +5 вночі і + 14 вдень, безхмарно і ясно. А ось в Сімферополі буде місцями хмарно, + 6 +13. У Сєвєродонецьку також буде хмарно, а температура вночі впаде ще нижче до +3, а ось вдень буде тепліше, ніж у Криму +16. У Краматорську вночі буде найнижча температура – всього +2, а ось вдень – цілком теплі +15. У цьому місті також можлива невелика хмарність.

Ось таку синоптики прогнозують погоду сьогодні, 1 жовтня.