Хлопець схуд на 200 кілограмів, щоб догодити батькам своєї дівчини — та навіть кардинальна зміна вигляду не врятувала їхні стосунки

Не завжди в історіях про радикальне схуднення заради кохання героїнями стають дівчата. Так, двадцятидворічний житель Туреччини на ім’я Акин Туркоґлу вирішив позбавитися від зайвої ваги заради того, щоб родина коханої почала серйозно сприймати їх відносини, інформує Ukr.Media

Початкова вага хлопця становила майже 300 кілограмів. Щоб домогтися бажаного результату, Акин переглянув свій раціон і почав включати до нього більше корисних продуктів.

Також хлопець почав стежити за калорійністю своєї їжі — щоб у меню не потрапляв улюблений фастфуд.

Займатися спортом хлопцеві було складно. Тому він вирішив почати з пішої ходи. Заради своєї мрії Туркоґлу долав близько 25 кілометрів на добу: під час схуднення він повністю відмовився від транспорту і перестав їздити на своїй машині.

Старання хлопця не були марними. Заради стосунків він скинув понад 200 кілограмів. Однак переконати родину своєї пасії в тому, що він гідний її руки, Акин Туркоґлу так і не зміг.

Вольовий юнак не впадає у відчай. Зараз, коли він прийшов у хорошу форму і нарешті почав вірити в себе, він знає, що ще зустріне свою справжню другу половинку.