Інформація, яка кардинально змінила моє ставлення до насіння льону!Ваше змінить теж

Правда про лляному насіння, яку повинен знати кожен, особливо жінки старше 35 років!

Лляне насіння багате мікроелементами, марганцем, дієтичним волокном, жиром омега-3 і вітаміном B1. Дані свідчать про те, що лляні насіння можуть допомогти знизити ризик розвитку раку, інсульту, діабету і серцевих захворювань.

пише порадниця

Льон  – це рослина, яка є одним з найдавніших волокнистих культур, яке, як відомо, культивується з 3000 року до нашої ери у Вавилоні, Китаї та Єгипті.

Лляні насіння багаті корисними для здоров’я поживними речовинами, антиоксидантами, дієтичним волокном, вітамінами і мінералами. Таким чином, вони пропонують широкий спектр переваг для здоров’я:

Лляні насіння містить як нерозчинні, так і розчинні типи волокон

Лляні насіння містить лігнано, антиокислювальні властивості фітоестрогенів, яких знаходиться в 75-800 разів більше в порівнянні з іншими рослинними продуктами.

Столова ложка меленого лляного насіння містить 1,8 грама омега-3 жирів, які так необхідні для здоров’я серцево-судинної системи.

«Наявні дані свідчать про те, що льон може бути пов’язаний зі зменшенням ризику раку молочної залози», – відзначають дослідники. «Льон демонструє антипроліферативні ефекти в тканинах молочної залози жінок з ризиком розвитку раку молочної залози і може захистити від первинного раку молочної залози. Ризик смертності також може бути знижений серед людей, що живуть з раком молочної залози ».

Як згадувалося раніше, лляні насіння містить лігнано, фітоестрогени, відомі своїми антиоксидантними і протиракові властивості. Вони блокують ферменти, які беруть участь у метаболізмі гормонів і впливають на ріст і метастазування пухлинних клітин.

За словами Келлі К. Фіцпатріка, директора з питань здоров’я і харчування з Радою льону Канади, недавні дослідження показують, що лляне насіння працює як профілактичний захід проти раку молочної залози, раку товстої кишки і раку передміхурової залози.

Як було виявлено в дослідженні 2010 року, опублікованому в журналі «Гінекологічна онкологія», кури, які одержували 10 відсоткову збагачену насінням льону їжу протягом року, мали «значне скорочення пізніх пухлин яєчників», а також «загальне поліпшення здоров’я і зниження смертності». Ці дослідники прийшли до висновку: «Ці результати можуть послужити основою для клінічного випробування, яке оцінює ефективність лляного насіння як хіміосупресивного фактора раку яєчників у жінок».

Регулярне вживання лляного насіння допомагає знизити рівень холестерину. Дослідження за участю жінок в менопаузі, показало помітне зниження рівня ЛПНЩ після того, як жінки щодня споживали чотири столові ложки лляного насіння.

3. Запалення

Жири омега 3 в льняному сім’ї допомагають зменшити запалення, пов’язане з астмою і хворобою Паркінсона, шляхом блокування виділення прозапальних засобів.

4. Симптоми менопаузи

Згідно з дослідженнями жінок в період менопаузи в 2007 році, вживання двох столових ложок меленого лляного насіння два рази в день зменшувало інтенсивність і частоту припливів. Жінки відчули різницю після прийому лляного насіння протягом тижня і отримали найбільшу користь протягом двох тижнів.

Рекомендується вживати 1-2 столові ложки сухого лляного насіння щодня.

Стаття носить виключно інформаційний характер. Пам’ятайте, що перед початком будь-якого лікування консультація лікаря є обов’язковою!