Йдуть потужні нічні заморозки. Синоптики попередили українців

Українців попередили про те, що найближчим часом настануть заморозки.

Так, українців попередили про те, що незабаром багато регіонів України незабаром постраждають від заморозків. Про це у Facebook повідомляє Укргідрометцентр.

Різке зниження температури вже очікується 29 і 30 Вересня.

“29 вересня на північному сході країни, 30 вересня в північних, східних і центральних областях на поверхні грунту, в північно-східних областях місцями і в повітрі заморозки 0-5°”,-йдеться в повідомленні.

Як повідомляють синоптики, що температура вдень складе всього 10-18 градусів тепла. А ось вночі буде на порядок холодніше. Поки найближчі дні буде зберігатися відносно тепла погода. Але деякі регіони відчують холоди вже найближчим часом. Тому експерти нагадують українців про важливість тепло одягатися, щоб не захворіти.

Сьогодні-завтра в Україні збережеться по-осінньому тепла погода. Вдень стовпчики термометрів покажуть + 14°…+ 17°, а вночі буде близько +5°…+7°. Проте вже з середи, 29 вересня, нічні температури різко знизяться.

У східних областях Максимальна температура вночі буде на рівні 2 градусів тепла. У деяких населених пунктах вона впаде до 0 градусів. Поки мінусових показників не очікується, але це тільки найближчим часом. Протягом наступного тижня все може різко змінитися.

Близько + 2° буде і в Сумській області. Трохи тепліше в центральних областях України, до + 3°…+4°.

Також до + 2° очікується ще й у Чернігівській області. Денні ж температури будуть в міру комфортними, + 13°…+ 16°, місцями до +18°.