Кілька дієвих засобів, які нададуть вашим нігтям гарного та естетичного вигляду

Розповімо вам про кілька таємних засобів, які нададуть вашим нігтям гарного та естетичного вигляду. Кожна жінка повинна слідкувати за собою. Також, вона не повинна забувати про свої руки, на них часто всі звертають увагу, так само як на жінку взагалі.

Йодна маска.

Намащуйте нігті слабким розчином йоду раз на сім днів. Або робіть йодно-сольові ванни для ніг. Така ванна допоможе вилікувати грибок нігтів.

Ванни з кам’яною сіллю.

Розчиніть сіль у теплій воді та занурте ноги у неї на 20 хвилин. Потім просушіть, намастіть кремом та одягніть шкарпетки.

Маска з желатином.

Розчиніть желатин у теплій воді та занурте ноги на 20 хвилин. Проводьте процедуру раз на сім днів. Ваші нігті стануть здоровими та будуть гарно рости.Ванни з морською сіллю.

У теплу воду додайте 45 грамів морської солі. Занурте нігті на 20 хвилин. Після процедури зволожте нігті кремом. Така процедура позбавить вас ламкості нігтів.

Ромашкова ванна.

У настій з ромашки занурте нігті на 15 хвилин. Нігті стануть міцними та здоровими.

Олія з виноградних кісточок.

Змішайте трохи оливкової та пару крапель олії з виноградних кісточок. Цю суміш втирайте у нігті. Процедуру проводьте кожного дня.Ванни з кропиви.

Занурюйте ноги у відвар з кропиви на 20 хвилин.  Процедури проводьте раз на тиждень.

Ванни з зеленого чаю.

Потримайте нігті у холодному зеленому чаї протягом 20 хвилин. Після процедури нігті стануть міцними та блискучими.

Томати.

У підігріту олію додайте помідорне пюре. Помістіть нігті у суміш на 15 хвилин. Процедуру проводьте два рази на 7 днів. Нігті стануть міцними та почнуть рости.Олія рицинова.

Змішайте трохи оливкової та пару крапель рицинової олії.  Додавайте суміш у ванну для нігтів. Тримайте нігті у розчині протягом 10 хвилин. Завдяки такій ванні ви позбудетесь грибкових захворювань.

Джерело