Кілька причин для того, щоб лягти спати у шкарпетках

Подобається вам це чи ні, але здається, нам усім потрібно одягнути шкарпетки на ніч, інформує Ukr.Media.

Ви швидше заснете

За заявою фахівців Американського національного фонду з проблем сну, зігрівання ніг служить для мозку сигналом про те, що вже час спати. У 2007 році на цю тему було проведене дослідження. Вчені розділили учасників експерименту на дві групи: одна з них спала у шкарпетках, а інша — без. З’ясувалося, що добровольці, у яких ноги перебували у теплі, дійсно засинали швидше.

Ви позбудетеся від припливів

Якщо ви страждаєте через нічні припливи або озноб, вам варто почати спати у шкарпетках. Зігрівання стоп сприяє розширенню кровоносних судин і поліпшенню кровообігу у кінцівках. Ці процеси допомагають стабілізувати температуру тіла і скоротити кількість неприємних нападів, що заважають здоровому сну.

Ваші ноги стануть більш доглянутими

Шкіра на ногах весь час сохне і тріскається? Час вживати рішучих заходів. Перед сном нанесіть на стопи зволожуючий крем або лосьйон і одягніть чисті бавовняні шкарпетки. Результат буде помітним вже після першої процедури.

Ви налаштуєтеся на позитив

У традиційній китайській медицині вважається, що одягати шкарпетки на ніч дуже корисно. Холод, на думку азіатських лікарів, витягує з тіла життєві сили, а теплі шкарпетки, навпаки, наповнюють його позитивною енергією Ци і покращують кровообіг.

Які шкарпетки обрати

Уникайте аксесуарів з синтетичних і занадто щільних матеріалів. Компресійні вироби суворо під забороною. Найкращий вибір — тонкі шкарпетки з натуральної бавовни заввишки до щиколотки.

Щоб уникнути перегріву, не використовуйте разом зі шкарпетками електричні ковдри, грілки з гарячою водою та інші джерела тепла.

Взагалі, шкарпетки потрібно замінювати щодня — особливо, якщо ви сильно пітнієте. Одягати їх краще після вечірньої ванни або душу, коли шкіра на ногах повністю висохне.

Шукаємо альтернативи

Якщо вам не подобається ідея сну у шкарпетках, то можна спробувати зігріти ноги у інший спосіб:

  • придбайте капці-шкарпетки і одягайте їх хоча б за пів години до сну;
  • підкладіть під ноги пляшку або грілку з гарячою водою. За численними відгуками, такий спосіб допомагає скоротити час засинання на 10-15 хвилин;
  • сховайтеся під двома ковдрами, щоб швидше зігрітися, і зніміть одну з них, коли відчуєте, що засинаєте.