Коли син привів невістку до нас додому знайомитися, вона навіть розмовляти не хотіла зі мною. Сказала, що у неї своя мама є, їй є з ким говорити

Коли син привів невістку до нас додому знайомитися, вона навіть заговорити до мене не хотіла. Коли я дізналася, що вона з села і з бідної родини, то дуже здивувалася, адже у неї такий гонор був, наче вона мільйонерка якась.

Я все хотіла щось розпитати, щось порадити їм на майбутнє, та воно говорила, що все це їй не цікаво, якщо вона захоче почути поради, то свою маму запитає.

Після весілля вони стали жити в квартирі, яку моя мама залишила моєму синові. Згодом у них народився син і я стала заходити до дітей в гості, хотіла щось допомогти, посидіти з онуком. Коли не прийду, невістка боком дивиться на мене. Каже, що я спеціально приходжу, щоб сина свого намовити і квартиру перевірити, чи все прибрано, чи все на місці.

Мені було дивно це чути, адже я просто хотіла провідати своїх дітей. Але невістка щоразу зустрічала мене незадоволеною, говорила, що я втручаюся в їх сімейне життя, і буде краще, якщо я ходити до них часто не буду.

Мені було прикро, після того я не ходила до сина, тай ніхто й не запрошував мене.

Моя донька якраз народила синочка, я стала ходити до них. Вони з радістю приймали мою допомогу, завжди раді були бачити мене.

В сім’ю сина я більше не лізла, але побачила якісь зміни в своєму синові. Спочатку він ходив сумний та похмурий, а потім щасливий і веселий, ще жартував зі мною.

А нещодавно невістка прийшла до мене з онуком. Сказала, що я погано виховала свого сина, що він знайшов іншу і подає на розлучення. Вона просила, щоб я поговорила з ним. Я відповіла, що вчинок сина зовсім не схвалюю, це неприємна новина для мене, мені щиро шкода, але втручатися в їх сім’ю я не буду, я не знаю, як вони жили весь цей час.

Невістка образилася, а я вважаю, що вчинила правильно, бо я завжди була для неї чужою людиною.