Коли включать батареї: синоптики розповіли про потужні холоди. Дата

Метеорологи Українського гідрометцентру розповіли про те, що незабаром вже похолодає і буде включено опалення у всіх будинках.

Так, незабаром в Україні похолодає так, що буде включено опалення практично у всіх будинках України. Про це заявили синоптики. Тому що з кожним днем у багатьох областях країни стає все холодніше і холодніше. За даними синоптиків, час стійкого похолодання до + 8 градусів Цельсія настане дуже скоро, а це означає, що старт опалювального сезону не за горами.

Нагадаємо про те, що початок опалювального сезону безпосередньо залежить від погоди. Як тільки на вулиці середньодобова температура повітря опускається до показника в + 8 градусів, теплокомуненерго починають подавати тепло в будинки українців. Так як при такій погоді і градусах в квартирах стає вже не комфортно і люди мерзнуть. Тому в обов’язковому порядку включається тепло.

«Восени стійкий перехід середньої добової температури повітря через + 8° с у бік зниження відбувається в більшості областей у третій декаді жовтня», — стверджують в Укргідрометцентрі.

Але як розповіли синоптики, що в цьому році похолодання, яке необхідно для включення опалення, в кожному регіоні буде наступати в різний час. Тому подача тепла буде не однаковою. Але до кінця року всі будинки вже повинні бути з опаленням.

У другій декаді жовтня централізоване опалення можуть отримати мешканці Хмельницької, Житомирської, Чернігівської та Сумської областей. В інших областях тепло буде дано дещо пізніше. Але не пізніше середини листопада. Тому що в цей час вже буде досить холодно і тому потрібно буде тепло.