Колишній чоловік відібрав у мене двох дітей, а я не стала заперечувати. Батьківство тривало буквально тиждень, після чого він привів їх назад

Привів назад і оголосивши, що йому нема за що їх годувати. Такі справи. Я не мала ілюзій щодо того, що він все одно приведе їх назад. Причому він, природно, хотів повернутися разом з ними.

Адже його мати (моя улюблена свекруха) «змовилась зі мною» і не стала йому допомагати фінансово. Дітей вона годувала, а ось його – ні. Добре, що діти в принципі не зовсім зрозуміли, що відбувалося і щиро вважають, що були тиждень в гостях у бабусі.

Поверненню додому дуже раді. І тут я не перешкоджаю їх спілкуванню з татом. Так. Навіть після того, як він зі мною вчинив.

Вони його люблять, і я не збираюся позбавляти їх спілкування з ним. Від моєї поведінки він, здається, просто приголомшений. Вірніше неймовірно приголомшений. Раніше я всіляко намагалася довести, що не люблю його, намагалася зробити так само боляче, як він мені.

Зараз же я не заперечую, що я його досі кохаю, інакше я б не терпіла 8 років і не намагалася все виправити. Але далі разом жити ми не будемо. Така моя позиція. Я приймаю від нього допомогу з дітьми – він з ними гуляє, поки я працюю, може збігати в магазин, щось приготувати, але потім строго йде додому до мами. Поки я не відновила сили, поки молодша дочка ще маленька, війна – це не те, що я можу собі дозволити.

А як ви думаєте, це нормальне рішення?