Комаров зі “Світ навиворіт” проник в закриту для ЗМІ і дуже небезпечну зону: “Все гримить, горить, падають уламки розміром з будинки”

Ведучий тревел-програми «Світ навиворіт» Дмитро Комаров показав місце, від якого захоплює дух

Так, 38-річний український журналіст і мандрівник продовжує вивчати Пакистан. У своєму мікроблозі в Instagram ведучий «Світ навиворіт» показує фрагменти зйомок і ділиться враженнями, яких ой як багато.

У новому пості Комаров зізнався, що в Пакистані «дивувався кожен день», передає Politeka.net. Мандрівник побував на кладовищі гігантських кораблів, розташованому на 10-кілометровому узбережжі в Гадані, приблизно в 40 км від Карачі, найбільшого міста Пакистану. Це закрите для ЗМІ місце, але Дмитру вдалося отримати дозвіл.

Дмитро Комаров

«Гігантські судна вручну розрізають на дрібні шматки буквально за 2 місяці. Справжня чоловіча робота, дуже складна і небезпечна. Навколо все гримить, горить, падають уламки розміром з будинку», — поділився Комаров.

За словами ведучого «Світ навиворіт», в цьому місці не просто роблять гроші, розрізаючи кораблі і продаючи метал — «тут рятують планету від забруднення, а морським узбережжям не дають перетворитися на кладовища старих кораблів».

Користувачі подякували Дмитру за «екскурсію» , в передчутті класного випуску:

«Спасибі велике, Діма ❤️»; «дуже подобаються ваші передачі. Подальших творчих успіхів вам»; » Діма, спасибі!!! А за зміну заплатили?😉»; Супер 🔥 чекаю)».