Кому в Україні пропонують зарплати вище 100 тис. грн на місяць: Список професій

Середня зарплата в Україні нині становить близько 15 тисяч гривень. При цьому навіть у нас у країні, при зовсім невисоких заробітках, є фахівці, в яких зарплата нижче 100 тисяч гривень не опускається. Найвищу зарплату вітчизняні роботодавці пропонують фахівцям у сфері SQL deleloper. Такий професіонал може претендувати на місячну зарплату в розмірі 180 тисяч, зазначають Патріоти України.

На основі вакансій, які пропонує популярний кадровий портал, був складений рейтинг найбільш високооплачуваних місць, які пропонують у нашій країні. Цікаво, що в топ-5 «найсмачніших» пропозицій по оплаті увійшли спеціальності зі сфери IT.

Отже, кому в Україні реально пропонують найвищу зарплату:

  • SQL developer — 180 тисяч гривень;
  • Senior Full Strack Developer — 130 тисяч гривень;
  • Senior HTML developer — 125 тисяч гривень;
  • Java developer віддалено — 120 тисяч гривень;
  • NET Developer — 115 тисяч гривень.

Цікаво, що навіть за роботу віддалено досвідченому IT-шнику готові платити 120 тисяч гривень. При цьому попит на фахівців цієї галузі в Україні поки не падає, а з кожним роком зростає. Це говорить про те, що українці частково знайшли свою нішу у світовій економіці. І що Україна — не тільки одна зі світових житниць, але ще й кузня кадрів для IT-галузі

Такі високі зарплати в сфері IT-технологій пов’язані з тим, що хороші програмісти з легкістю знаходять собі вигідну роботу за кордоном. Тому, щоб утримати їх у себе, українські роботодавці змушені пропонувати їм конкурентну зарплату. Через це зарплати в IT-галузі в Україні далеко пішли від зарплат в інших галузях.