Кондратюк невідкладно звернувся до українців: «Негайно заборонити…»

Шановні! Сьогодні я створив петицію до Президента України за заборону концертів (гастролей, окремих виступів на фестивалях та корпоративах) російських артистів — громадян країни-агресора.

Країни, яка в березні 2014го окупувала Крим, а пізніше розв’язала гібридну військову агресію.

Ця війна забрала життя 14 тисяч громадян України, а мільйонам принесла поневіряння, змусивши жити в російській окупації, або вимушено стати переселенцем.

Тому для мене дико і безчесно, що на 8му році війни в Україні НЕ заборонено гастролі російських артистів (як і будь-яку кооперацію з агресором, до слова!) Людей, які вдають, що вони «внє палітікі», виступаючи при цьому в Росії перед вбивцями українців, а, приїжджаючи сюди — перед їхніми жертвами. Переважна більшість російських артистів або відкрито підтримують агресію Кремля і імперську істерику під назвою «кримнаш», або відвідують окупований Крим, порушуючи українські закони, або тихо мовчать, тобто по суті — теж підтримуючи війну з Україною. Дозволяти їм виступати в Україні до повернення Криму та контролю за східними кордонами — це нонсенс і колаборація з агресором.

Як любив казати нинішній Президент України В.Зеленський — «бізнес на крові». Я вимагаю припинити цей бізнес. В світі майже 200 країн. Нехай до нас їздять з концертами мирні люди, а не глашатаї вбивчого «русского міра»!
✌️🇺🇦

Підписуйте і поширюйте!

Петиція ТУТ

Igor Kondratiuk