Корисно знати! Ось чому варто їсти волоські горіхи щодня!

Попри те, що горіхи містять багато жиру і калорій, вони також повні вітамінів, мінералів, харчових волокон і білка. Тому відмінно підходять для безмолочного і безглютенового перекусу.

Одними з найсмачніших і доступних за ціною є волоські горіхи. Ось факти, які доводять їх безсумнівну користь для здоров’я.Їжте по 2 волоських горіхи в день і от що буде з вашим тілом:

Протизапальна дія

Запалення часто викликається окислювальним стресом і відіграє велику роль у багатьох захворюваннях, таких як діабет, хвороба Альцгеймера, хвороби серця і рак. На щастя, поліфеноли, що містяться у волоських горіхах, можуть допомогти зменшити це запалення і окислювальний стрес. Особливо важлива підгрупа поліфенолів, звана елагітанінами.

Корисні бактерії в кишечнику перетворюють елагітаніни в з’єднання, звані уролітинами, які, як було встановлено, захищають від запалення. Також із запаленням борються омега-3 жирні кислоти, амінокислоти аргінін і магній, присутні у волоських горіхах.

Протиракові властивості

Дослідження на тваринах показує, що волоські горіхи можуть допомогти в боротьбі з деякими видами раку простати, молочної залози та колоректальним раком. Результати показали, що волоські горіхи знижували зростання раку простати на 30-40%. Інше дослідження на мишах показало, що еквівалент двох жмень волоських горіхів в день знижує ризик раку молочної залози на 50 відсотків.

Протизапальна дія уролітинів також може допомогти захистити від інших видів раку. На додаток до цього, уролітини здатні блокувати рецептори гормонів в організмі, що може знизити ризик гормон-пов’язаних ракових захворювань.

Зміцнення здоров’я серця

Волоські горіхи містять велику кількість омега-3 незамінних жирних кислот, які покращують здоров’я серця і знижують кров’яний тиск. У 30 грамах волоських горіхів міститься 2,5 грама омега-3 незамінних жирних кислот.

Зниження рівня холестерину

Волоські горіхи знижують рівень холестерину, що, у свою чергу, знижує ризик серцевих захворювань. Дослідження, опубліковане у 2018 році в Американському журналі клінічного харчування, виявило, що дієта, багата цим горіхом, може допомогти знизити рівень холестерину, тригліцеридів і апопротеїна на 5 %.

Поліпшення сну

Якщо ви не любитель приймати добавки мелатоніну, ви можете знайти його в деяких продуктах, таких як волоські горіхи. Зазвичай наші тіла виробляють мелатонін самостійно, і він посилає повідомлення в наш мозок, коли прийшов час спати, але коли потрібна додаткова допомога, волоські горіхи можуть допомогти підвищити рівень мелатоніну в крові і природним чином викликати сон.

Пониження кров’яного тиску

Були проведені дослідження, які показали, що волоські горіхи можуть знизити кров’яний тиск у людей з високим кров’яним тиском і тих, хто перебуває в стані стресу. Також було виявлено, що середземноморська дієта, в яку включені горіхи, може знизити ризик серцевих захворювань.

Підтримка чоловічої фертильності

Вживання волоських горіхів може допомогти підтримати активність сперматозоїдів, що, у свою чергу, сприяє чоловічій фертильності.

Дослідження 117 чоловіків показало, що після вживання 70 грамів волоських горіхів щодня протягом трьох місяців в доповнення до їх звичайної дієти їх сперма поліпшувалася з точки зору форми, життєздатності і рухливості.

Поліпшення функції мозку

Поживні речовини у волоських горіхах покращують роботу мозку. Зокрема, поліненасичені жири, поліфеноли і вітамін Е. Це твердження підкріплено дослідженням, яке показало, що волоські горіхи можуть надавати позитивний вплив на роботу мозку, поліпшення пам’яті і навчання навички.

Згідно з отриманими даними, волоські горіхи також можуть знизити ризик або сповільнити прогресування хвороби Альцгеймера у літніх людей.

Підтримання нормального травлення

Щоденне вживання волоських горіхів може допомогти вам вирішити проблеми з травленням і забезпечити нормальну роботу кишківника — а все завдяки клітковині. Було доведено, що волоські горіхи дійсно позитивно впливають на кишкові бактерії.

Включаючи збільшення кількості бактерій, які виробляють бутират, жир, який живить кишківник і сприяє здоров’ю кишківника.

Захист від передчасного старіння

Волоські горіхи — це їжа, яка може сповільнити старіння, тому що вони повні вітаміну В, який хороший для зняття стресу і поліпшення настрою. «Підвищений рівень стресу може привести до більш ранньої появи зморшок, тим самим викликаючи більш швидке старіння.

Присутність вітамінів групи B разом з вітаміном Е, природним антиоксидантом, допомагає боротися з вільними радикалами, викликані стресом. Це ще більше затримує процес старіння.

Управління діабетом

Волоські горіхи корисні для діабетиків, тому що їх можна безпечно вживати щодня, не ризикуючи рівнем цукру в крові. Ці горіхи також пов’язані з більш низьким ризиком розвитку діабету 2 типу, але це головним чином тому, що вони можуть допомогти контролювати вагу, а надмірна вага збільшує ризик високого рівня цукру в крові і діабету.

Допомога у втраті ваги

Волоські горіхи гарні для схуднення, хоч і містять багато жирних кислот, тому що вони можуть допомогти контролювати апетит.

Люди, які щодня вживали волоські горіхи, показали підвищену активацію в області мозку, яка допомогла їм протистояти дуже привабливим харчовим сигналами, таким як тістечка і картоплі фрі. Крім того, невелика кількість горіхів добре вгамовує апетит, що дозволяє з’їсти менше.