Кpичaлa, щo ВАГІТНА.. Скороход знепритомніла, її забрала швидка з Верховної Ради. Поляков жив зі Скороход

Померлий нардеп Антон Поляков жив разом із колегою із депгрупи «За майбутнє» Анною Скороход, яку також виключили з фракції «Слуга народу» у 2019 році. Скороход знепритомніла у приміщенні комітетів ВР 8 жовтня і її забрала швидка допомога. Повідомляє pravda.com.ua

Джерело: співрозмовники УП в «Слузі народу», «Інтерфакс-Україна»

Деталі: Голова фракції «Слуга народу» Давид Арахамія повідомив у партійних чатах в соцмережі, що Поляков останнім часом жив разом із Скороход, але вона від нього пішла. Нардеп важко переживав розрив, для нього це було трагедією.

За словами Арахамії, Поляков 7 жовтня висловив бажання повернутися і відновити співпрацю із фракцією «Слуга народу». Він більше не хотів бути в опозиції до монобільшості.

Зранку 8 жовтня із приміщення комітету ВР Скороход забрала швидка. За словами очевидців, нардеп у стані шоку. Вона, зокрема, намагалася додзвонитися до померлого Полякова і кричала, що вагітна.

Член групи «За майбутнє» Дмитро Лубінець повідомив, що Скороход втратила свідомість в будівлі комітетів ВР і зараз знаходиться в лікарні.

За його словами, швидше за все у неї підвищився тиск. Нардепку намагалися привести до тями в приміщенні комітетів, але це «не дуже вийшло: їй стало трошки легше, але потім вона знову втратила свідомість, тому вирішили терміново відправляти її в лікарню».

Скороход сидить в залі пленарних засідань Ради поруч з Поляковим і, за словами Лубінця, вони найбільше спілкувалися.