Купила робот-пилосос і посудомийку – відразу почула, що зовсім облінилась, не знаю, куди гроші дівати

Давно про це мріяла, але на нормальні екземпляри ціни кусаються, а брати неякісне не хотілося. Накопичила, купила, тепер слухаю, яка я лінива жінка і що бездумно тринькаю гроші. Власноруч зароблені, прошу зауважити, гроші.

Дуже вражає, що люди не хочуть полегшити собі ж життя. Адже якщо об’єктивно – прибирати люблять одиниці, а решта це роблять тільки від того, що без цього ніяк. Але вперто не хочуть полегшити собі життя, посудомийка досі вважається якоюсь надмірністю. Не розумію, чому.

Так, дорогувато, але явно корисніше, ніж телевізор на половину стіни. Але покупців телевізорів не засуджують, а ось людей, які бажають полегшити собі життя – так.

Мама мені висловилася, що я як з дитинства ледаркою була, так і залишилася. Хоча сама втрачає на прибирання по будинку цілий вихідний, а потім тиждень всім псує настрій нагадуванням про це героїзм. І кому це треба?

Я ж прибираю за годину-півтора. А ще, о, жах, раз на місяць викликаю клінінгову службу, щоб провести генеральне прибирання. Про останнє завбачливо мамі не розповідаю, щоб вона від злості не лопнула.

Але найбільше мене радують люди, які заявляють, що ці гроші можна було витратити на щось більш корисне, наприклад, допомогти нужденним. Чудова логіка, тільки ті, що говорять, самі зазвичай не допомагають нікому, виправдовуючись тим, що у них зайвих грошей немає. А чому так?

На курорт летіти гроші є, так не лети, проведи відпустку в міському парку, а гроші за путівку віддай на благодійність. Що взагалі за дурна звичка рахувати чужі гроші?

Я ж не розумію, навіщо створювати собі зайві проблеми. Для кого прогрес не стоїть на місці? Потім ці люди скаржаться, що жити важко, що вони крім прибирання і готування в житті бачили тільки супермаркет у дворі.