Купував у магазині ковбасу для смаження і зажадав обіцяну знижку на касі. Продавчиня сперечалася, але я виявився розумнішим

Зовсім недавно мій тато вирушив до магазину, щоб купити ковбасу для смаження. Напередодні він уже купував таку продукцію – порадувала 50% знижка. З ранку тато знову був у магазині у пошуках делікатесу. Цінник висів той самий, а на касі стався конфуз.

Касир пробила йому ковбасу, і на екрані він побачив кругленьку суму – 204 гривні за пів кілограм замість минулих 102 гривень. Погодьтеся, різниця в ціні суттєва. Тато заперечив, що цінник прикріплений до прилавка і на ньому чітко вказано: 102 гривні.

Касирка не здавалася. Бо ж знижки були вчора, акція пройшла. Просто не встигли цінника перевісити.

– Якщо вас щось не влаштовує, покладіть на місце ковбасу, – заявила строга жінка на касі.

Але тато не збирався здаватися. Він знав дуже розумний хід: публічна оферта. Виявляється, якщо цінник присутній на прилавку, то нікуди не подітися – доведеться магазину за такою ціною і продавати.

Правило це не вигадане, а прописане у законодавстві.

Тож мій тато залишати ковбасу не збирався. Касирші він заявив:

– Нічого я вам повертати не буду, куплю ковбасу по оферті!

Викликали завідувачку, разом із якою вирушили до поличок. Знайшли цінник і на касі вже пробили продукцію по ньому. В результаті тато отримав ковбасу, як і раніше, з урахуванням акції.