Літо не поспішає йти: 7 вересня принесе українцям тепло і море сонця – прогноз Діденко

Яку погоду очікувати в Україні у вівторок, 7-го вересня

Про погодні умови, та що покажуть позначки на термометрах, на своїй сторінці в соцмережі Facebook, з подробицями розповіла популярний блогер і Бувалий синоптик, Наталія Діденко.

Початок нового тижня, в нашій країні, запам’ятається різкою, свіжою, і надмірно прохолодною погодою. Втім, це вже звично – в понеділок вночі також температурні показники майже наблизилися до 0 за Цельсієм, але до вівторка термічна картина може змінитися, і холод надовго не затримається, оскільки повітряні маси почнуть поступово прогріватися. У світлий час доби, в більшості регіонів України – від + 15 до + 20 градусів за Цельсієм, і тільки в Закарпатській області та в південній частині країни трохи тепліше – до + 23 градусів за Цельсієм, з невеликим промерзанням ґрунтового покриву вночі.

Відзначимо, що вже до середовища, потепління стане більш помітним, причому як в нічний, так і в денний час. До того ж завислий над Україною антициклон “Hermelinde” заблокує будь – які ймовірні опади, і на всій території нашої країни нарешті стане домінувати суха і сонячна погода – так зване “перше бабине літо”, яке триватиме, орієнтовно, до 11-го вересня.

У столиці України, і вівторок, і весь тиждень, відзначиться сонцем, сухістю і мінливою хмарністю. До вечора похолодає до + 3…+ 6 градусів за Цельсієм (з заморозками), а до полудня повітря нагріється до + 18 градусів за Цельсієм.

Нагадаємо, що весь цей тиждень буде потроху ставати спекотніше, заморозки не прогнозуються, дощі не очікуються, а температура переступить межу в + 20 градусів за Цельсієм, і ще майже 7 днів українці насолодяться комфортною погодою.