Ліванська наречена витратила цілий рік на пошиття сукні, яким же був результат

Ця дівчина — творець своєї мрії.

Дана Уоллі Заят — наречена з Лівану. Вона з дитинства мріяла про розкішне весілля, як у принцеси. І коли її хлопець зробив їй пропозицію, то дівчина без зайвих роздумів, вирушила шукати ту саму весільну сукню. Але, після довгих пошуків і розчарувань, вона вирішила, що пора самій братися за справу і створити своє «плаття мрії». Вона взяла олівець і листок паперу і намалювала ескіз весільного вбрання.

Щоб втілити в життя свій задум, Дана шукала хороших професіоналів, які зможуть пошити її плаття. Після довгих пошуків, їй це вдалося. На пошиття сукні, виготовлення викрійки і прикрас, в цілому, пішов цілий рік. Для того, щоб прикрасити сукню камінням, майстри витратили 60 днів.

Результат, нарешті виправдав бажання дівчини. Сукня вийшла саме такою, як хотіла наречена. Лінія декольте, рукава, візерунки і сяючі камені, припали до смаку Дані, адже саме вона стала дизайнером свого вбрання. Її весільна сукня підкорила гостей і нареченого. Навіть після весілля, обговорення навколо цього наряду не вщухали.

Вам сподобалася весільна сукня дівчини?

I