Мама сама винна, що виховала мою сестру егоїсткою. І ось тепер сестричка не дозволяє мамі йти на моє весіля! Поставила їй умову.

Мама сама винна, що виховала мою сестру егоїсткою. І ось тепер сестричка не дозволяє мамі йти на моє весіля! Поставила їй умову. Мені дуже прикро і соромно перед чоловіком і його ріднею.

Після розлучення батьків ми з сестою залишилися жити з мамою в однокімнатній квартирі. Мама працювала і ще підробляла прибиранням вечорами, ми з сестрою майже постійно були самі, але я розуміла маму, що їй важко і доводиться стільки працювати від безвиході.

Мені тоді було 12 років, а сестрі всього шість.

Мама постійно просила мене дивитися за нею, говорила, що сподівається на мене і довіряє мені. Мені було шкода маму, я забирала Олю з садка, розігрівала вечерю, і лише потім сідала за свої уроки, робила їх майже вночі.

Також на мені було прибирання, продукти купувала мама, вона ж і готувала. Їжі в холодильнику завжди вистачало.

Сестра пішла в школу, коли мама знайшла пристойну роботу і стала більше приділяти нам уваги. Але чомусь жаліла сестру, говорила, що їй було важко такій маленькій без мами. А а те, що я всім займалася, хоча сама була далеко не дорослою, мама сприймала, як належне, повторюючи: «Ти ж старша!»

Оля звикла, що мама з нею, наче з принцесою. В старших класах у неї з’явилися запити на дорогий одяг і косметику. А я в цей час вже вчилася і працювала одночасно. Як і раніше домашньою роботою сестра не займалася, все робили ми з мамою. Я намагалася донести мамі, що це несправедливо, вона наче погоджувалася, але нічого не мінялося.

І ось я познайомилася з хлопцем, з Сашком. і переїхала до нього. На той час у мене вже була високооплачувана робота.

Сестра ж до вузу не вступила, вирішила рік пересидіти, підготуватися і відпочити, хоча я пропонувала їй роботу в нашій компанії. Оля відмовилася. Зате коли у мене з’явився новий одяг, ми з Сашком почали їздити відпочивати, я відчула гостру Олину заздрість.

Я допомагала мамі і їй грошима, привозила подарунки з кожної поїздки, але їм все було мало. Як тільки вони дізнавалися, що я щось собі купила або ми знову збираємося в поїздку, мама починала перераховувати всі їх з сестрою проблеми.

Коли я сказала, що нехай Оля йде і заробляє, стала ворогом для сестри, а мама ще й захищала її, говорила, що вона готується до вступу. Але пройшло вже три роки від закінчення школи, а сестра так сидить на мамину зарплату у мами на шиї!

Зараз ми з Сашклм готуємося до весілля, але Оля сказала, що не прийде, образилася і поставила мамі ультиматум, що якщо мама піде на моє весілля – то вона перестане і з нею спілкуватися! Я вже втомилася від них обох, мені перед майбутнім чоловіком і його батьками соромно за них.

Що робити, не знаю. Найлегше – перестати з ними взагалі спілкуватися, але ж вони моя єдини рідня.

Автор: Марія.