Мешканка старого будинку побачила дивну дверну ручку у стіні і натиснула на неї

Мешканка Сан-Франциско орендувала будинок, побудований в ХХ столітті, і побачила на стіні дивний важіль, про призначення якого не здогадувалася. Незважаючи на вік, механізм працює як годинник, і це справжня знахідка для ледарів. Здається, люди минулого точно знали, як позбавити себе від зайвої роботи, інформує Ukr.Media.

Нагорі сходів, які ведуть на другий поверх, є ручка, вмонтована в стіну. Жінка так і не зрозуміла, з якою метою придумали цей пристрій, тому вирішила діяти по-старому — просто потягнула за важіль.

А далі трапилася магія. Як тільки американка потягнула ручку вниз, вхідні двері відчинилися.

Повне відео про те, як працює цей механізм, ви можете побачити нижче — Тесса опублікувала його у своєму твіттер-акаунті.

Ролик, знятий жінкою, привернув увагу журналістів, які вирішили розібратися в цьому питанні. Вони зв’язалися з Робом Томпсоном — директором компанії з реставрацій старовинних будівель. За словами чоловіка, подібні важелі часто зустрічаються в будинках, побудованих між 1880 і 1930 роками.

Сім’ї, які не могли дозволити собі прислугу, робили ці механізми з однією метою: відкрити двері, не спускаючись з другого поверху. Це зручно — по сходах не потрібно бігати.

Середній клас теж хотів жити в розкоші, але жили вони простіше. В них не було слуг, які відкривали двері гостям, і вони користувалися цими важелями.