Ми зробили шикарне весілля. Одне, що мене засмутило, це щедрість наших гостей. Коли ми взялися за підрахунки конвертів, то були сильно розчаровані

Андрій зробив мені пропозицію і ми вирішили зіграти шикарне весілля. Весілля було у дорогому ресторані, все було на вищому рівні. Псля весілля усі гості говорили, що вони чудово провели час та були в захваті. Одне, що мене засмутило, це щедрість наших гостей. Коли ми взялися за підрахунки конвертів, то були сильно розчаровані. Нам не вистачало деякої суми на весілля.

До весілля ми готувалися цілий рік. Я була в пошуках відповідальних операторів, фотографа, сукні, місця для вечірки, гарної церкви. Дуже хотіла, щоб все було шикарним. Андрій мене повністю підтримував і мріяв про казкове весілля.

Ми не хотіли економити в цей день, тому склали разом всі наші заощадження. Загалом весілля нам обійшлося в 300 тисяч. На нашому весіллі були страви від шеф-кухарів, ми організували проживання нашим гостям, наші стилізації також коштували дорого.

Ми з моїм Андрієм надіялися, що весілля нам поверненься, і ми не будемо в мінусі. Загалом, ми мріяли про те, що гості оцінять розмах весілля та не підведуть нас.

Коли ми запрошували гостей на свято, то кожному наголошували на суму, яку ми витратили на весілля, і яку б ми очікували отримати від них, у якості подарунку.

Коли ми відкрили конверти і дізналися скільки нам подарували, я ледь не знепритомніла. Це була смішна сума . Мені дійсно було б соромно дарувати комусь такі копійки. Краще просто відмовитися від запрошення.

Не знаю, що тепер робити, ми дійсно надіялися, що за ці гроші покриємо кредит. Тепер ми дуже жаліємо, що зробили таке дороге весілля …