Мій друг вирішив заради інтересу скласти тест на батьківство своїх дітей. Результат його зб ив з пантелику, але всьому цьому було логічне пояснення

У мене мало друзів, всі розійшлись по різних містах, але залишився один-Толя, з яким я пройшов крізь вогонь та воду та мідні труби. Так вісь, сиділи ми нещодавно в гаражі, я йому розповів про наш спільний знайомий, у якого 4 дітей. Нещодавно з ним сталася така історія, що він захотів перевірити дітей на схильності до хво роб, і для цього вони складали аналізи.

Ну, за приколом, цей наш друг вирішив і за одне ті ст на батьківство здати. Заради інтересу, щоб подивитися, як ці папірці виглядають. Тепер розвязка: з’ясувалося, що 2 з його дітей – не його біологічні діти. Я цю історію розповів і ми проїхали цю тему. Увечері, коли ми вже збиралися додому, друг видав: — Думаю, може, теж варто скласти тест на ДНK?

— Ти чого, — кажу, — твої діти і так твої копії, сенсу навіть немає на це гроші вітра чаті. І, так, його старша дочка-точна копія батька-очі, ніс, колір волосся та очей… лише губи дружини та характер. Але інший трохи відрізняється від них. Він світліший, і риси обличчя ні на кого не схожі.

Так вісь, мій цей друг таки склав ті ст. Він вірусів перевірити лише 2-го, але, коли до них приїхали за біологічними матеріалами, умовили і першу дитину перевірити для точності. Наступного дня прийшли ана лізи.

Імовірність того, що мій друг є батьком другої дитини – 99.9%, а вісь із першою… Татова копія виявилася не зовсім його копією. Того дня один серйозно поговоривши із дружиною. Спочатку була перша стадія прийняття немин учого — заперечення.

Його дружина стверджувала, що дрібниці всі ці випробування, не варто в них вірити. Потім і друга стадія наспіла-гнів. Вона звину вачувала чоловіка за те, що він засумнівався в порядності своєї дружини і провів такий ті ст у таємниці від неї.

Але після цього вони перейшли відразу 5-ої стадії-до прийняття. Дружина розплакалася. Ріда ла захлинаючись. Вона розповіла, що вийшла заміж за мого друга, будучи вагітною від свого колиաнього хлопця. Але після цього вона й думати не думала про зра ду.

Вісь так все війшло. Живи тепер із цією інформацією. Друг навіть поաкодував, що він наважився на ці маніnуляції. Іноді, звичайно, краще не знати зайвого, щоби не усkладнювати собі життя.