Молитва до Пресвятої Богородиці перед іконою “Всіх скорботних Радість”

Молитва до Пресвятої Богородиці перед іконою “Всіх скорботних Радість”

На чтение 2 мин. Просмотров 6 Опубликовано  Обновлено 

Пресвята Богородиця через Свої чудотворні ікони обдаровує зціленням всіх, хто з вірою приходить й звертається до неї у своїх молитвах.

Молитва

О, Пресвята і преблагословенна Діво, Владичице Богородице! Споглянь милостивим Твоїм оком на нас, що стоїмо перед святою іконою Твоєю і з розчуленням молимось Тобі; виведи нас із глибини гріховної, просвіти розум наш, затьмарений пристрастями. Бо ми не маємо іншої допомоги, не маємо іншої надії, тільки Тебе, Владичице. Ти знаєш усю неміч і гріхи наші, до Тебе вдаємося і взиваємо: не позбав нас Твоєї небесної помочі, але заступайся за нас завжди і Твоїм невимовним милосердям і щедротами спаси і помилуй нас. Даруй нам виправлення гріховного життя нашого і позбав нас від скорбот, бід, від пекла.

Ти бо, Царице і Владичице, скора Помічниця і Заступниця всім, хто вдається до Тебе, Ти надійне пристановище грішників, що каються. Подай же нам, Преблага і Всенепорочна Діво, християнський кінець життя нашого, мирний і безгрішний, і сподоби нас Твоїм заступництвом оселитися в оселях небесних, де безперестанно лунає голос тих, що святкують і радістю прославляють Пресвяту Тройцю, Отця і Сина і Святого Духа, нині, і повсякчас, і навіки-віків.

Амінь.

До образу Богородиці можна звертатися в будь-який складний момент життя:

Випросити одужання близьким. Захистити сім’ю від усякого зла. Заспокоїти душу і послати терпіння. Налагодити стосунки з близькими. Послати захист від будь-якого лиха для рідних. Захистити дітей від неприємностей. Захистити тих, хто в дорозі або далеко від дому.