Молода дружина Віктора Павліка з сином на руках вразила зізнанням: “Невролог сказала, що…”

Четверта дружина відомого українського співака Віктора Павліка Катерина Реп’яхова влаштувала фотосесію із маленьким сином Михайлом, якому виповнилося 4 місяці.

Як пише Politeka.net, 27-річна концертна директорка Віктора Павліка Катерина Реп’яхова вийшла заміж за співака у 2020 році. Для молодої Реп’яхової це перший шлюб, а от 55-річний Павлік під вінець пішов вчетверте. Попри велику різницю у віці (Катерина майже на 29 років молодша) пара не тільки одружилася, а й народила сина Михайла, якому 15 жовтня виповнилося 4 місяці.

Віктор Павлік з дружиною і сином, Катерина репяхова, катя

У своєму Instagram Реп’яхова часто публікує світлини із маленьким сином. Із нагоди мініювілею четверта дружина Павліка влаштувала фотосесію з Михайликом та написала довгий пост.

“Мишко дорослішає з кожним днем. У нього більш усвідомлений погляд, нова міміка і емоції. Він видає цікаві звуки, іноді навіть співає 😍

Ще з новенького – руки в роті. Невролог сказала, що це норма, скоро і ніжки підуть в хід)

Любимо нашого Мишка більше за життя❤️”, – написала Реп’яхова.

Шанувальники оцінили публікацію та написали коментарі.

“Такі гарні😍”, ” Фото шикарне😍🔥🔥🔥”, ” Вітаю вас😍”, ” Ідеальні ❤️”, ” Найщиріші вітання 🤩🤩🥰”, ” Фото🔥🔥🔥”, ” Класні фотки! 🔥 Катюша, він такий богатир !!) 😍”, – написали в мережі.