Молодик у жовтні 2021: кому сильно пощастить, а хто в небезпеці

Молодик у Терезах настане 6 жовтня, і цей період здатний забезпечити потенціал для вирішення різнопланових завдань у сфері бізнесу та проблем особистого характеру, сприятиме розширенню корисних контактів. При цьому важливо розуміти, що крім позитивних моментів є ризик виникнення і несподіваних неприємностей.

Про це Lite розповіла відомий астролог Аріна Артуровна.

Експерт зазначила, що прийдешній період молодика – це дуже вдалий час для тематичних вечірок, світських раутів, сейшенів та інших заходів культурного і громадського спрямування. Тут доречно все: театри, відвідування виставок та інсталяцій, заняття творчістю.

Така різноплановість обумовлена особливим періодом, коли відзначається загострення сприйнятливості до краси, пояснила астролог.

Також молодик в Терезах – це обов’язково поява нових потрібних контактів, причому не тільки в бізнесі. Це сприятливі умови для створення нових партнерських кіл та налаштування на продуктивні переговори.

В особистому плані також очікуються позитивні моменти. Поліпшити атмосферу за будь-яких обставин допоможуть незмінні атрибути лірики – ароматичні свічки, легке вино, класична музика, коробка хороших цукерок. Сімейним слід приділити часу дітям – трохи більше, ніж зазвичай.

За словами фахівця, здоров’я тут не викликає жодних побоювань, а єдиною рекомендацією є якомога більше гуляти на свіжому повітрі. Втім, від заміських поїздок і пікніків поки найкраще максимально утриматися.

Присутній цілком непоганий потенціал для:

занять мистецтвом або хендмейдом: живопис, хеппенінг, боді-арт, інше, а також миловаріння, декупаж, квілінг, печворк, багато іншого;

спортивних занять: біг, плавання, фітнес;

успішного завершення давно розпочатих справ, які “тягнуться” вже дуже довго;

продуктивної роботи в тандемі зі своїми старими бізнес-партнерами;

громадської роботи: відвідування клубу, участь в акціях благодійних організацій тощо;

нових знайомств, з подальшою перспективою взаємовигідного співробітництва;

відпочинку в теплих країнах або трекінгу по незвіданих околицях;

створення нового дизайну внутрішнього простору: покупка текстилю, творів мистецтва, кардинально нових освітлювальних приладів відповідно до трендів стилістики інтер’єру;

повернення старих боргів, на отримання яких навіть вже й не сподівалися.

“При цьому досить небезпечним моментом в житті може стати виникнення на рівному місці складних інтриг, суперечок, можливість потрапляння під вплив негідних людей”, – звернула увагу астролог.