Миєте гречку перед варінням ? Тоді прочитайте цю статтю

Крупи дуже популярні продукти, які полюбилися багатьом господарочкам. Найбільш затребувана гречка. Особливо подобається гречана каша дітям.

Однак не всі знають, що перед приготуванням цієї крупи її слід ретельно промити. У нашій статті ми розповімо вам, навіщо це треба робити!

По-перше, навіть в упаковках найдорожчих і добірних круп знаходиться багато сміття, яке потрапляє до вас в тарілку, якщо вчасно її не промити. Гречка не виняток!

Інші виробники можуть обробляти свою продукцію різними хімікатами, які відлякують шкідників. Природно, такий продукт вимагає ретельного очищення. В іншому випадку всі шкідливі речовини можуть потрапити до вас в організм.

По-друге, сміття значно змінює смак страви. Вона стає набагато гіршою. А якщо великий камінчик потрапить вам на зуб, то ви ризикуєте відколоти його частину!

По-третє, перед приготуванням гречки обов’язково треба відмити її від фітінової кислоти, яка входить до складу гречки.

Вона значно ускладнює засвоєння цього продукту і також негативно відбивається на його смаку. Дана кислота погано впливає на засвоєння калію і цинку. Таким чином приготована гречка стає менш корисною.

Останнім часом особливою популярністю користується зелена гречка.

Її необхідно промивати за таким же принципом, як і стандартну, а після цього замочити на пару годин в кип’яченій воді. Такі маніпуляції необхідні для того, щоб ця крупа проросла. Тільки після них вона стає максимально корисною.

Після замочування зелену гречку також інтенсивно промивають, щоб прибрати слиз, яка на ній утворюється.

Будьте здорові!