На Валюху схожа: Добронравов зі “Сватів” показав свою дружину. Звичайна вихователька

Особисте життя Федора Добронравова в останні роки обговорювали часто, а все через те, що в своїх романтичних почуттях до актора зізналася його колега Тетяна Кравченко. Але Добронравов давно і щасливо одружений, правда, свою дружину актор вважає за краще не показувати стороннім.

Днями в мережі з’явився рідкісний кадр. На фан-сторінці, присвяченій акторам серіалу “Свати”, в Instagram з’явилося фото Федора Добронравова з його дружиною Іриною.

На знімку жінка обіймає свого знаменитого чоловіка зі спини. При цьому частина її обличчя залишилася прихованою за головою актора. Ось і в повсякденному житті Ірина, яка все життя пропрацювала вихователькою в дитячому садку, звикла триматися в тіні свого чоловіка-актора. А Федір не поспішає виводити в світ свою кохану, вважаючи за краще зберігати особисте життя в таємниці від сторонніх.

Відомо, що Федір та Ірина познайомилися ще в школі. Дружина подарувала акторові двох синів-Віктора та Івана, які також стали акторами. Зараз Ірина і Федір вже стали бабусею і дідусем. Старший син Віктор подарував їм двох онучок Варвару і Василину, а у Івана теж народилася дочка, яку назвали Вірою.

Федір Добронравов знайшов нову популярність з виходом на екрани серіалу «Свати». Багато фанатів тоді не знали про особисте життя актора. Інтерес до цього питання підігріла колега Добронравова по гумористичному проекту Тетяна Кравченко. Вона закохалася з Добронравова, зізналася йому в своїх почуттях, проте отримала відмову і пропозицію залишитися друзями. Федір залишився вірним своїй дружині, з якою в шлюбі багато років. Пізніше про цю історію дізналися фанати серіалу, які продовжують помічати «романтичні флюїди» між Кравченко і Добронравовим.