На зміну теплу прийдуть заморозки: синоптик Діденко розповіла, якою буде погода в останній день вересня

Які метеоумови очікувати в Україні 30-го вересня

Про погоду, можливу в цей четвер, і які значення будуть показувати стовпчики термометрів, на своєму акаунті в соцмережі Facebook, написала синоптик і блогер Наталія Діденко.

Наперекір сонячним дням, в Україні буде досить прохолодно, і температура навколишнього повітря, навіть у світлий час доби, не підніметься вище відносно комфортних, якщо порівнювати з ніччю, + 10…+ 16 градусів за Цельсієм. Втім, після заходу, похолодає серйозніше – до + 1…+ 8 градусів за Цельсієм. Також, вночі очікується промерзання ґрунтового покриву, тобто, звичайні заморозки, і подібні малоприємні метеоумови охоплять, в тому числі й північно-східні регіони нашої країни.

Відзначимо, що через близькість західного атмосферного фронту, на заході України можлива хмарна погода, і, через невелике потепління, заморозків вже точно не буде. Однак, холодні повітряні маси зачеплять південні області, і тільки завдяки тому, що море ще зберегло тепло, на цих територіях не очікується серйозного похолодання.

Крім того, там, майже по всій Україні, за винятком тих регіонів, над якими завис вищевказаний атмосферний фронт, не передбачається ніяких опадів, хіба що пройдуть невеликі дощі вздовж західного кордону.

У столиці України, 30-го вересня, ніяких дощів не очікується, в темний час доби – від + 4 до + 6 градусів за Цельсієм, подекуди – від + 1 до + 3 градусів за Цельсієм, з заморозками, а вдень – від + 11 до + 13 градусів за Цельсієм.