Над хлопчиком сміялися через те, що він схожий на дівчинку. Поки не дізналися, навіщо йому довге волосся.Він зробив по-справжньому хороший вчинок!

Ось це так!

Крістіан — 8-річний хлопчик, який ще недавно був схожий на дівчинку через довге волосся. Над ним сміялися однолітки, поки не дізналися, навіщо він відрощував локони!

Крістіан відрощував волосся, щоб потім пожертвувати його на перуки для важко хворих дітей.

Все почалося з того, що хлопчик побачив по телевізору ролик про життя бідних діток. Крістіана вразило, що малюки втрачають волосся після курсу лікування. Саме тоді хлопчик і зрозумів, як може допомогти тим, кому в житті пощастило менше.

Крістіану тоді було всього 6 років, але він самостійно дізнався, що волосся для перук приймають в одному з місцевих центрів допомоги хворим дітям. Йому сказали, що потрібне волосся довжиною в 25 см.

Хлопчик розумів, що однолітки не зрозуміють його і будуть сміятися. Але Крістіан знав, що робить добру справу, а тому не звертав уваги на глузування.

Коли потрібна довжина була досягнута, батьки зробили з волосся 4 пасма, зістригли їх і поклали в 4 окремих пакети. Батьки Крістіана пишаються своїм сином, адже він зробив по-справжньому хороший вчинок, пожертвувавши при цьому власним комфортом.

Як вам такий вчинок хлопчика?