Наречена раділа, що бойфренд зробив пропозицію, а даремно — це був “геніальний” спосіб з нею розлучитися

Дівчина, яка отримала від нареченого пропозицію руки і серця, була трохи засмучена тим, з яким кільцем бойфренд встав на одне коліно, і поскаржилася на хлопця в соцмережах. У відповідь коментатори порадили їй відверто поговорити з партнером, але даремно залізли в це осине гніздо. Виявилося, хлопець придумав хитрий план, щоб позбутися від подруги, і такому складному лайфхаку позаздрять навіть конспірологи, інформує Ukr.Media.

Дівчина поділилася історією своїх відносин з бойфрендом. Вона хотіла розібратися в складній ситуації, з якою їй, як і багатьом нареченим, довелося зіткнутися напередодні весілля. Торжество виявилося для неї під питанням через незвичайне кільце, з яким партнер робив їй пропозицію.

“Мій наречений добре заробляє, і, хоча я поки не заробляю стільки ж, я теж з голоду не вмираю. Він же не шкодує грошей на дуже дорогий годинник і часом при виході на роботу не може вибрати, які з них надіти. Я до того, що він дійсно добре забезпечена людина, яка не соромиться витрачати кошти на важливі аспекти життя”, — пояснила жінка.

Авторка поста уточнила, що вони з хлопцем відкриті один перед одним у фінансових питаннях, тому дівчина впевнена, що коханий не потрапив в боргову яму і не має ніяких проблем з грошима. Саме це і стало проблемою, коли бойфренд покликав її заміж.

Дівчина розраховувала, що обручка буде дорогою і розкішною.

“Він подарував мені кільце за 150 доларів (близько 4 тис. гривень). Ні, воно красиве, але не схоже на обручку. Камінь (я сумніваюся, що це алмаз) досить маленький. Це не сімейна реліквія. Зрозумійте мене правильно, коли хтось заручається, всі хочуть подивитися на його кільце, і це дуже крутий і приємний час”.

Коли авторка хвалилася перед друзями своїм кільцем, їх реакція була не такою, як їй би хотілося.

“Всім відразу стає ніяково, вони продовжували прикидатися, що їм подобається, а мені доводилося міняти тему, щоб не вислуховувати брехню. Я не чекала кільце, куплене за тримісячну зарплату, але я збиралася носити його протягом десятиліть, і це ніби як “символ” його кохання… Я не права?”.

У коментарях під постом люди запевняли дівчину, що в її почуттях немає нічого кримінального, і порадили безпосередньо звернутися до бойфренда. “Він зрозуміє тебе”, — писали вони.

“Ти права, просто спокійно поговори з ним і поясни, що ти будеш носити це кільце все життя. Ми з нареченим відразу обговорили це питання”.

“Немає нічого поганого в тому, що кільце не відповідає твоєму смаку і перевагам. Я б порадила просто вирішити це питання з ним”.

Однак, коли авторка скористалася рекомендацією людей, ситуація прийняла несподіваний поворот.

“Ми сіли поговорити, і перш ніж я встигла закінчити, він став кричати: «нарешті», — як ніби він мене розкусив. Одним словом, він купив відстійне кільце від ювеліра з поганими відгуками, щоб, коли я засмутилася через аксесуар, він міг кинути мене, тому що мені нібито потрібні тільки гроші. Потім я дізналася, що у нього весь цей час був роман, але щоб не відчувати себе винним, він хотів дати собі привід зі мною розлучитися. Я і раніше помічала, що він змінився, але думала, що це стрес через роботу”.

Авторка поста уточнила, що відразу ж зібрала свої речі і переїхала до мами, але поки не може прийти в себе від того, що сталося. Втім, як і коментатори.

“Господи Ісусе, коли я читала оригінальний пост, я і подумати не могла, що все закінчиться таким чином”.

“Вау… складно повірити, що комусь в голову прийшов настільки складний план, щоб з кимось розлучитися”.