Наша донька зібралася виходити заміж. Ми їй вже давно квартиру купили, планували робити там ремонт. А потім я дізналася, що наш зять з бідної сім’ї

Донька у нас з чоловіком була одна. У Тетянки було все найкраще, адже у нас ще були бабусі і дідусі з обох сторін і всі старалися для неї, як могли.

Все літо вона проводила у наших батьків по черзі, ми часто приїжджали до них, загалом усі крутилися навколо Тетяни, але вона росла хорошою, вихованою та відповідальною дівчинкою.

Роки минали, донька швидко росла, тоді ми порадилися, склалися грошима і купили їй двокімнатну квартиру в центрі нашого міста. Тетяна тоді ще в інституті навчалася, а вклад у її хороше майбутнє вже був.

А згодом донька зустріла Романа і повідомила нам, що збирається виходити заміж. Її наречений з бідної сім’ї, у них з мамою на двох лише старенька двокімнатна квартира. Але він мав освіту, влаштований на роботу.

Ми знали, що донька кохає Романа, тому, не дивлячись ні на що не перечили їй, а просто прийняли її вибір, адже хотіли, щоб вона була щасливою.

Весілля було заплановане на осінь, то ми хотіли розпочати робити ремонт в квартирі доньки, щоб у них з чоловіком було затишне своє сімейне гніздечко. Ми готувалися до весілля і паралельно робили ремонт.

А одного разу Роман забув в автівці нашої донька папку з якимись документами і паперами, їй стало цікаво і вона взялася все переглядати. Там виявилося багато накладних на будівельні матеріали, які купувалися для ремонту квартири, але якісь з них купували ми з чоловіком, а якісь сам Роман, але всі накладні були оформлені на його ім’я.

Коли донька запитала його для чого він їх збирає, а не викинув на смітник, як це роблять всі, Роман відповів, що ремонт ми робимо в її квартирі, виходить у нього нічого свого тут немає, а якщо він збереже ці накладні, то в разі розлучення, матиме й свою якусь частку у цій квартирі.

Донька засмутилася, сказала, що точно не про таке сімейне життя мріяла. Весілля відмінили, хоча Роман досі не може збагнути причини. Він вважає, що це цілком нормально, в багатьох країнах роблять саме так.

А донька моя сказала, що тепер, якщо вийде заміж, то піде жити лише в квартиру чоловіка, щоб той відразу не планував ділити її житло.