Навіщо людям похилого віку їсти сало

Взагалі-то, сало корисне не тільки старим людям – воно корисне всім без винятку. Не варто вірити псевдодієтологам, які стверджують, що сало – це холестерин в чистому вигляді. Вони забувають пояснити, що підвищити рівень холестерину може тільки те сало, яке пройшло термічну обробку – жарку або варіння.

Ці процеси «вбивають» всі живі клітини продукту і перетворюють їх просто в жир, який і буде шкодити здоров’ю.

Сало, як і мед – це «живі» продукти, які не вбудовують жир в наші клітини, вони віддають тільки корисні речовини і залишки виводяться з організму. Але це не говорить про те, що ви можете прямо зараз бігти до холодильника і з’їдати кіло сала або літр меду. Все добре в міру.

У салі присутні такі корисні речовини, як олеїнова і арахідоновова кислоти, завдяки яким, нормалізується і поліпшується ліпідний обмін, вони допомагають налагодити роботу серця, покращують стан судин. Вітаміни в салі (А, Е, Д) покращують стан організму і підвищують рівень імунітету.

Для будь-якого віку такий продукт корисний, але добова доза становить близько 30 грам якщо ви ведете дуже активний спосіб життя, можна і більше, але не кожен день. Сало – це дуже потрібне джерело енергії.