Навіщо я заморожую сир? Ділюся з вами своїм кулінарним лайфхаком

Привіт друзі! Ми раді бачити вас на нашому сайті. В даній статті автор ділиться лайфхаком заморожування сиру.

Хочу сьогодні поділитися з вами своїм кулінарним Лайфхаком з сиром. Сподіваюся, комусь буде це корисно і ви будете теж застосовувати цей спосіб.

Повідомляє miysvit.pp.ua

Отже, розповідаю, в чому суть. Часто буває так, що в холодильнику залишається сир, зазвичай це невеликий шматочок, який лежить там уже кілька днів.

Їсти його вже не хочеться, звичайно до цього моменту в холодильнику з’являється свіжий шматок сиру, а старий відправляється у відро для сміття, тому що він починає вже засихати. У деяких і зовсім ці шматочки лежать в холодильнику так довго, що покриваються пліснявою і потім теж летять в смітник.

Я пропоную “врятувати” ці залишки сиру і заморозити. Можна, звичайно, просто складати шматочки сиру в морозилку, і потім при необхідності використовувати. Але я пропоную ще більш зручний спосіб.

Отже, залишки сиру натираємо на тертці і складаємо в поліетиленовий пакетик. Відправляємо в морозилку. Як тільки у вас з’явився ще шматок сиру, який в найближчі дні не плануєте їсти – теж натираємо і в цей же пакетик кладемо.

Потім, коли вам знадобиться тертий сир для приготування якихось страв (піца, сирна підлива, сирні коржики або булочки – неважливо), ви просто берете тертий сир з морозилки. Це дуже зручно! Дуже , я прямо підкреслю це слово :))

Оскільки сир вже натертий, ви не витрачаєте на це свій час. Він дуже легко береться і розсипається, тому що при заморожуванні він не перетворюється в один клубок. В приготованому блюді заморожений сир нічим не поступається свіжому.

Економно, практично і зручно – в загальному я бачу в цьому способі одні плюси.

Пишіть в коментарях, що робите з залишками сиру?