Не грайте з життям дитини. Комаровський звернувся до батьків з попередженням

Відомий український педіатр Євген Комаровський розповів, коли батьки повинні звертатися за медичною допомогою для дитини, а не списувати нездужання малюка на прорізування зубів.

Про це він розповів на своїй сторінці в соціальній мережі Instagram.

За словами медика, прорізування зубів у дитини ніколи не робить його по-справжньому хворим. Якщо він дійсно погано себе почуває, то не потрібно списувати це на зуби.

“Потрібен реальний лікар, реальний діагноз і, відповідно, реальна допомога, а не терпляче очікування появи зубів”, – пише фахівець.

Комаровський описав симптоми прорізування зубів. Серед них примхливість, занепокоєння, порушення сну, помірне зниження апетиту, можливе підвищення температури тіла.

Але якщо у малюка висока температура, він відмовляється від їжі, у нього сильний пронос, зневоднення, сонливість, а також утруднене дихання, то в такому випадку чекати, коли з’явиться новий зуб точно не варто – тут потрібна негайна медична допомога.

“Все це може статися в той час, коли прорізаються зуби, та тільки не прорізування зубів викликає ці симптоми!” – резюмував лікар.

Нагадаємо, що раніше Комаровський розповідав українцям, як відрізнити справжні ліки від підробки. За його словами, підробка не тільки позбавить вас грошей, але і може серйозно нашкодити здоров’ю.

За його словами, найперше, що необхідно зробити, це звернути увагу на рекламу. Якщо вона занадто яскрава і барвиста, то це, швидше за все, обманний хід.