Не стало легендарного композитора. Його музику пам’ятають за фільмами з Аль Пачіно

У Греції помер відомий композитор Мікіс Теодоракіс.

Шанувальникам повідомили сумну новину про те, що помер відомий композитор, який назавжди увійшов в історію Греції, Мікіс Теодоракіс. Це був дійсно дуже талановита людина. На момент смерті йому виповнилося 96 років. Родичі композитора прийняли рішення про те, що вони не готові розголошувати причину смерті. Повідомляє hyser.ua

Мікіс Теодоракіс-грецький композитор і музикант, який написав величезну кількість творів, в тому числі і для кіно.

В історію Греції творець назавжди вписав себе музикою сіртакі після виходу “Грека Зорби” в 1974 році. Тоді танець сіртакі став всесвітньо відомим і одним із символів Греції, хоча і не є народним грецьким, а був створений для фільму “Грек Зорба”.

Крім того композитор працював і з багатьма відомими акторами. Наприклад, він написав музику для фільму, в якому грав легендарний Аль Пачіно. Мікіс Теодоракіс також є автором багатьох симфоній.

Композитор був відомий своєю громадською позицією і займався активістською діяльністю протягом усього життя. Його багато любили за відкритість світу готовність завжди прийти на допомогу в скрутну хвилину. На сьогодні це практично унікальна якість, яким далеко не всі володіють.