Не стало знаменитого актора, сім’я місяць приховувала трагічну звістку: «Занадто боляче»

Помер Річард «Дік» Еванс, американський актор кіно, театру і ТБ, що відзначився в десятках культових проектів — також він був успішним режисером, сценаристом, письменником і художником.

Він помер ще на початку жовтня, але сім’я артиста повідомила про це лише зараз, повідомило видання Deadline. Сім’я приховувала новину майже місяць, адже їм було занадто боляче про це говорити.

Відомо, що Дік помер від раку на 87-му році життя. У популярного актора залишилися дружина Джо Еванс, син Пол, внучки Сара, Мадалін і Рейчел.

Еванс народився в 1935-му в Канзас-Сіті. Зніматися почав в кінці 50-х: «Караван возів», «Альфред Хічкок представляє», «Дні в Долині Смерті», «Шайєнн», «Димок зі стовбура», «Перрі Мейсон», оригінальний «Зоряний шлях», «Лессі», «Команда А».

Еванс мав багатогранний талант та був також плідним художником і письменником. Він написав кілька художніх, науково-популярних і віршованих книг, в тому числі автобіографію. Його остання книга була завершена незадовго до його смерті і є збіркою п’єс. Гроші з продажів він планував направити до фонду для бездомних.