Не стримувалась! Висказа все! Виступ Сюмар у ВР піdiрвав мережу ВІДЕО

У нас сьогодні 700 людей померло від коронавірусу. Вчора їх було більше. Це найвищий рівень смертності від Covid-19 у світі. У нас лікарні забиті вщент. У нас не вистачає кисню. І це результати роботи «чемпіонів по боротьбі з коронавірусом».

Ми вступаємо в опалювальний сезон з рекордно низькими запасами вугілля: 500 тисяч тонн, замість 2,8 млн, які необхідні для початку сезону. У нас рекордно низькі запаси газу. І ви в цих умовах ще погоджуєтеся віддати Коломойському газу на 20 млрд грн.

Люди бояться холодних батареїв і не дарма. Тому що Україну від віялових відключень сьогодні рятує Білорусь. Ні, не Білорусь. Всі добре знають, що рятує Путін. Чи робить це Путін безкоштовно? Ні. Очевидно, він знає, що до нього приїдуть і попросять врятувати.

Ви сьогодні здаєте село Старомар’ївку, яку українські військові зайняли ціною власних життів. Але ви від нього відмовляєтеся, бо знову таки хочете догодити і домовитися з Путіним. Ви про це мрієте. Напевно, оця політика за 2,5 роки – це і є політика «найвеличнішого лідера сучасності».

В країни дуже багато питань, як ці проблеми вирішувати. В країні є питання до влади: де ті 40 млн доларів, які були виведені разом з Коломойським, з яких не були сплачені податки? Але замість того, щоб давати відповіді на ці питання країні, ви пропонуєте шоу і чергові відосики.

Про це наголосила Вікторія Сюмар з трибуни парламенту

Джерело