Не відпускають на той світ: на похоронах відомого депутата стався скандал. Відео

На похоронах нардепа Антона Полякова стався скандал. Дружина виставила ввін його співмешканку нардепа Ганну Скороход.

Не так давно стало відомо про те, що за нез’ясованих обставин помер народний депутат від Партії “За майбутнє” Антон Скороход. Поховали його на міському кладовищі “Яцево”, повідомляє кореспондент Укрінформу.

Попрощатися з Антоном Поляковим прибуло багато депутатів. Зокрема, був помічений Дмитро Разумков. Але родичі загиблого не всім були раді. Наприклад, вони були шоковані тим, що на похорон приїхала співмешканка Полякова Анна Скороход.

Спочатку на правила пристойності їй вказала вдова Полякова Галина, а потім мати депутата прибрала з труни квіти, які поклала туди його колега.

Ніхто не знав, що Полякова і Скороход пов’язували тісніші взаємини. Вони не піарили це. Тому для багатьох присутніх це стало справжнім шоком.

Тим часом змінилися і свідчення таксиста, який віз народного депутата від фракції «за майбутнє» незадовго до смерті. Його адвокат заявив ТСН, що насправді депутата пересадили в таксі з іншого авто, а самого таксиста за «неправдиві» свідчення побили у відділенні поліції.

Крім того у багатьох є припущення, що смерть Полякова була не випадковістю. До того ж експерти виявили в крові у загиблого сліди від метадону. А якщо ця речовина змішати з алкоголем, то воно якраз і може викликати серйозні порушення в роботі серцево-судинної системи. Люди, які були знайомі з Поляковим говорять про те, що за ним не було помічено захоплення наркотиками. Тому цілком ймовірно вони не є причиною смерті.