Не відрізнити від Наді: Полякова змінила зовнішність. Вилита Дорофєєва

Оля Полякова продовжує дивувати фанатів експериментами зі своєю зовнішністю. На цей раз Суперблондинка стала рудою і приміряла відверту сукню з … металу!

Останнім часом Оля Полякова стала часто експериментувати зі своєю зовнішністю, а все тому, що Суперблондинка бере участь в зйомках відразу декількох телешоу. Фанати в захваті від сміливих експериментів своєї улюблениці, та й самої Полякової вони, схоже, теж до душі.

На цей раз стилісти приготували для Полякової незвичайний наряд-лілове міні-плаття, яке було пошито зі шматочків металу. Образ зірки доповнили великі прикраси-сережки і кулон – у вигляді серця.

Замість довгої копиці білявого волосся на голові Суперблондинки була перука з коротким волоссям рудого кольору. Можливо, стилісти надихалися образом Лілу з фільму “П’ятий елемент” у виконанні Міли Йовович. Однак у підсумку Полякова стала копією … Наді Длорофеєвої.

“Брюнетка або блондинка???”,- запитала у фоловерів Полякова.

Але замість відповіді на це питання шанувальники засипали артистку коментарями, в яких порівнюють її з Дорофєєвою.

“Спочатку подумала, що Дорофєєва😮 дуже гарний образ!)», «Думала, що це Дорофєєвп😍», «побачила перше фото і була впевнена що це Надія Дорофєєва😂», «Думала Дорофєєва», «Дорофєєва», – пишуть під постом користувачі Мережі.

Зазначимо, що це далеко не перший і, очевидно, не останній експеримент Полякової. Раніше вона вже приміряла образ Мальвіни, піратки, брюнетки, русалки і т.д. Шанувальники виконавиці з нетерпінням чекають її нових перевтілень.