Не витрачайте дорогоцінний час на ці знаки Зодіаку, вони вас ніколи не покохають. Ви не сумісні, і краще з тим змиритися!

Не витрачайте дорогоцінний час на ці знаки Зодіаку, вони вас ніколи не покохають. Ви не сумісні, і краще з тим змиритися!

Який знак вас ніколи не полюбить, згідно з гороскопом.

Деякі люди, кажуть зірки, просто несумісні.

Часом потенційні проблеми в парі можна передбачити, просто дізнавшись їх знаки зодіаку. З якими чоловіками дівчатам того чи іншого знака краще взагалі не зав’язувати роман: шанси, що він закінчиться чимось хорошим, малі? Розбираємося, який чоловік навряд чи вас полюбить, згідно з гороскопом.

Жінку-Овна ніколи не полюбить чоловік-Рак, Діва і Козеріг

Чи може чоловік-Козеріг по-справжньому полюбити жінку Овна? Це буде досить складно. Овен відомий тим, що живе сильними емоціями, це «дикий» знак. А Козероги зазвичай трохи більш стримані і ніжні. Це занадто велика різниця, і їм нелегко знайти компроміс.

З раками шансів ще менше. Рак – водний текучий знак, а Овен – вогняний, який може спалахнути від гніву в одну мить. Навіть діти знають, що вода і вогонь не змішуються.

Діва і Овен – обидва ці знака відомі тим, що вони дуже вперті, коли справа доходить до будь-якого зіткнення інтересів. А в відносинах обидві людини (або хоча б одна) повинні бути готові до компромісу.

Жінку-Водолія ніколи не полюбить чоловік-Телець і Рак

Чоловіки-Тельці бачать жінок-Водоліїв недбалими і відстороненими. А вони вважають за краще дівчат, з якими вони можуть бути єдиним цілим.

Що стосується Раків, то вони більше зосереджені на тому, щоб оточити себе світом, спокоєм і безпекою. А Водолії, навпаки, намагаються наповнити життя веселощами і постійною динамікою. Навряд чи це сподобається Ракам.

Жінку-Рибу ніколи не полюбить чоловік-Близнюки і Терези

Риби надчутливі. Близнюки відносяться до багатьох речей більш легковажно і можуть навіть не зрозуміти, що чимось образили свою потенційну половинку. У відносинах з жінками-Рибами вони будуть немов постійно ходити по тонкому льоду, а це дуже важко.

Що стосується Терезів, то таким чоловікам подобається жити повним життям, не зациклюючись на дрібницях. А Риби якраз на деталі і звертають найпильнішу увагу. Кому сподобається, якщо його будуть діставати розмовами про щось, на його погляд, незначне?

Жінку-Козерога ніколи не полюбить чоловік-Лев і Овен

Чоловік-Лев навряд чи сумісний із жінкою-Козерогом. Причина в тому, що вони повністю протилежні один одному. У цієї пари буде мало спільного і на енергетичних рівнях, і в плані креативності, імпульсивності, врешті-решт, чуттєвості.

Вкрай малоймовірно і те, що Овен закохається по вуха в дівчину-Козерога. Але тут підступ в іншому: обидва цих знака вважаються природженими лідерами. І їхні стосунки швидко перетворяться в суцільну боротьбу за владу і контроль.

Жінку-Діву ніколи не полюбить чоловік-Овен, Близнюки і Водолій

Овни не люблять, коли їх критикують і засуджують. А жінки-Діви – «гіперкритичний» знак, навіть якщо їх думки ніхто і не питає. Так що Овен дуже швидко втече від цього.

Так само йдуть справи і з Водоліями: їм не особливо подобається критичність Дів і їх часом песимістичне ставлення до життя.

Близнюкам ж постійно буде здаватися, що Діва ставить перед ними високі стандарти. А вони в принципі не прагнуть відповідати чиїмось поданням про те, як треба жити.

Жінку-Терези ніколи не полюбить чоловік-Діва, Скорпіон і Риби

Чоловікові-Діві буде дуже складно з жінкою-Терезами, тому що Діви, як правило, більш вимогливі в стосунках. А Терези відомі своєю легкістю, часом переходить в легковажність. Тому між цими двома знаками йде постійна битва, яка в підсумку дратує обидві сторони.

Чоловіки-Риби ж досить чутливі, а жінки-Терези не завжди приділяють достатню увагу емоціям інших людей. Принаймні, так часто, як це потрібно Рибам.

Як не сумно, але Терези і Скорпіон теж просто не уживуться. Ці відносини з самого початку будуть нестабільними і нестійкими, і врешті-решт просто розпадуться.

Жінку-Рака ніколи не полюбить чоловік-Терези

Терези і Раки мають дуже різні рівні емоційних потреб. І в стосунках вони навряд чи знайдуть компроміс і зможуть один одного задовольнити.

Жінку-Лева ніколи не полюбить чоловік-Скорпіон

Існує безліч причин, за якими відносини Скорпіона з жінкою-Левом не заладяться. Але головне – те, що в цій парі буде занадто багато ревнощів і власництва, причому з обох сторін.

Жінку-Тельця ніколи не полюбить чоловік-Стрілець і Лев

Стрільці обожнюють пригоди і постійні зміни. А Тельці віддають перевагу, щоб все було стабільно і залишалося на своїх місцях.

Чоловік-Лев і жінка-Телець несумісні взагалі. У цих двох знаків різні способи прояви прихильності, різні способи вирішення проблем і різні способи управління своїми фінансами. Складно знайти двох особистостей, які підходили б один одному менше.

Жінку-Близнюків ніколи не полюбить чоловік-Телець і Риби

У Тельця і ​​Близнюків дуже різний рівень енергії в повсякденному житті. І це може призвести до руйнування будь-яких відносин.

Союз Риб і Близнюків можливий, але це буде складно. Жінки-Близнюки легковажні і хочуть щодня насолоджуватися життям. Риби більше зосереджені на своїх емоціях і менш оптимістичні.

Жінку-Козерога ніколи не полюбить чоловік-Стрілець

Чоловіки-Стрільці не люблять відчувати, що на них лягає дуже велика відповідальність. Але саме так вони зазвичай почуваються, зустрічаючись з Козерогом. Довго вони зазвичай не можуть терпіти.

Жінку-Стрільця ніколи не полюбить чоловік-Козеріг

Козероги дуже приземлені і розумні в прийнятті рішень. Стрільці ж імпульсивні і творчі натури. Ці відносини будуть непростими, тому що обидві сторони бачать самі звичайні речі по-різному.

Жінку-Скорпіона ніколи не полюбить чоловік-Водолій

Чоловік-Водолій і жінка-Скорпіон не надто сумісні один з одним, коли справа доходить до романтики. До того ж Скорпіони можуть бути досить примхливими і ревнивими. У Водоліїв через це виникає відчуття, що він потрапив в пастку відносин. На користь любові це точно не йде.