«Не вживаю метадон, їжджу акуратно»: Комаровський вважає, що його можуть вбити

Євген Комаровський вважає, що з нього зробили живу мішень після публікацій в деяких ЗМІ про нібито плани зайнятися політикою. У цьому контексті відомий педіатр і телеведучий спростував домисли про намір увійти в партії, і висловився про можливі спроби з ним фізично розправитися.

Про це лікар розповів у програмі «Підсумки місяця з доктором Комаровським«в ефірі каналу «Україна 24». Повідомляє rbc.ua

«Ви всі повинні знати: я не вживаю метадон, не планую самогубство, я їжджу акуратно, і загальмую, якщо поруч зі мною розвертатиметься КамАЗ. Я всіх попереджаю», — заявив Комаровський.

Педіатр зізнався, що йому розповідали за ці останні 3 тижні про те, нібито «якийсь олігарх видав купу грошей на силу доктора Комаровського». Але такі повідомлення, наголошує він, є «повною брехнею».

«Ви всі журналюги мої улюблені, ви несете це своїми язиками. А коли мене грохнуть? Вам як потім буде? Ви ж розумієте — як тільки ви сказали, що я кудись зібрався, ви автоматично зробили з мене мішень для людей, для яких влада — це все, чим вони живуть. Невже ви не розумієте, в якій країні ви знаходитеся?!» — емоційно висловився доктор Комаровський.

Також він відхрестився від планів увійти в нову політичну силу екс-спікера Верховної Ради Дмитра Разумкова.

«Я не тільки не веду переговори з Дмитром Олександровичем, я, в принципі, з ним жодного слова не сказав. Не знаю, звідки цей інсайд взявся. Я не збираюся лізти в цю кашу!» — каже доктор.

При цьому Комаровський висловив думку, що якщо у нього «є можливість сказати адекватні політичні або економічні рішення, які допоможуть мільйонам громадян, то я не маю право мовчати».