«Нехай зараз тут буде неймовірний «срач»: Марічка Падалко відповіла, чи вакцинуватиме своїх дітей від COVID-19

Ведуча ТСН Марічка Падалко поміркувала про вакцинацію дітей від COVID-19. Так, в жовтні МОЗ дозволило вакцинувати від коронавірусу підлітків віком від 12 років. На сторінці в Instagram зірка каналу 1+1 опублікувала допис, де поділилася, що шанувальники регулярно запитують її, чи робитиме знаменитість щеплення своїм нащадкам. Марічка зізналася, що поки що не визначилася, передають Патріоти України.

«Нехай зараз тут буде неймовірний «срач». Але нехай з нього буде якась користь. Я про дитячу вакцинацію від коронавірусу. Я вам відверто скажу: «Я ще не визначилася». Вочевидь, в майбутньому буду. Але стовідсоткової впевненості, щоб я вже завтра йшла по дозвіл до сімейного лікаря, в мене зараз немає. Мені не вистачає впевненості та інформації. Водночас, в класі мого 14-річного сина батьки вже почали щеплювати дітей, відколи МОЗ дозволив вакцинацію від 12 років, а деякі ще влітку, як виявилося, зробили щеплення дітям від ковіду за кордоном», – написала Падалко.

Тому Марічка вирішила провести у своєму фотоблогу прямий ефір з відомим імунологом, який, входив до кола експертів, які рекомендували МОЗ почати вакцинувати дітей 12+. Так, зірку цікавить, зокрема, те, чому можна використовувати лише вакцини Pfizer-BioNTech і чи дозволять CoronaVac. Також знаменитість запропонувала підписникам залишити у коментарях запитання, які їх цікавлять щодо цієї теми.