Нирки з камінням можна вилікувати простим рецептом!

Насамперед хочу сказати, що бачила чимало способів позбутись каміння в нирках в багатьох джерелах. Але переважно це дуже важкі способи, з купою інгредієнтів, протипоказань та застережень. Тож хочу поділитись власним способом, який безпечний, бюджетний та дуже легкий.

Моя історія почалась в 30-річному віці. Я підійняла важку коробку, від чого опустилась права нирка. Тоді сказали, що апендицит і вже везли на операцію. Та, слава Богу, тоді на нашому шляху трапилась іще одна лікарка-урологиня, яка сперечалась з моїм діагнозом.

Суперечка між лікарями тривала, а потім вона забрала мене до свого відділу урології під власну відповідальність. За місяць моя нирка була здоровою і була на місці, мене виписували.

Лікарка порадила мені перед відправленням додому їсти більше парного коров’ячого молока та молочного киселю, щоб трохи набрати ваги, бо я й справді була занадто худою.

А також сказала зробити невелике обстеження щодо каміння в нирках. І справді, виявилось, що мої нирки повністю в камінні, вона зміряла мене поглядом, переглянула аналізи і сказала, що операції мій організм може не витримати.

Тоді я була в шоку. Вона повідомила, що я можу прожити ще кілька років, якщо перестану їсти солену їжу.

Минуло кілька місяців і я поїхала в гості до подруги в інше місто. Дорога була довгою, тож я їхала поїздом. Компанія була хорошою — багато молодих дівчат, які активно святкували дівич-вечір. Всі частувались та співали, тільки я не брала участь в цьому всьому, бо боялась їсти шкідливу їжу.

За кілька годин на якійсь із станцій до нас підсіла одна бабуся. Спитала мене, чому я тихо й самотньо сиджу й нічим не пригощаюсь. Тож я і розповіла їй свою історію та причину суму в вигляді короткого життя. Тоді бабуся здивувалась, видихнула і розказала дещо, що врятувало моє життя.

«Коли приїдеш, купи 5 лимонів. Середнього розміру буде нормально. Візьми перший лимон, добре вимий і розріж на 2 частинки. З’їж половину зранку, але перед тим потри на терці. Якщо не терпиш кислого, то можеш дати трохи солі в рот. Другу частину лимона з’їж ввечері таким же способом. Роби так 5 днів з п’ятьма лимонами. І ще одне, дуже важливе: приготуй собі баночки для сечі й спостерігай за результатом. Зроби паузу в місяць і потім повтори».

Мені не було чого втрачати, тож я спробувала. Наступної ночі моя сеча була дуже каламутною, далі — незрозумілою кашею, а потім була все прозорішою. Словом, потім я це повторила і камені у мене досі немає.

Вже минуло кілька років, а я іще жива і з здоровими нирками.

Я досі п’ю воду з лимоном для профілактики. Якщо не вдається, то на 2 літри води додаю 1 чайну ложку лимонної кислоти. Про всяк випадок.

А ви стикались з проблемами в нирках?