Нова втрата в світі кіно, не стало зірки популярних серіалів: «Був джентльменом у всьому»

7 листопада помер мексиканський актор кіно, театру, ТБ і артист озвучення Енріке Роча — він найбільш відомий своїми лиходійськими персонажами.

У 81-річного актора було дуже хороше здоров’я і він не боровся з хворобами, все сталося дуже швидко і природно. Про це повідомляютьToday in 24

 

Еріка Буенфілл, яка працювала з Роча над кількома проектами, розповіла про глибокий біль, який вона відчувала після новини про смерть «великого лорда»: «З глибоким болем я дізнаюся про смерть великого лорда. Актор, товариш, джентльмен у всіх сенсах цього слова»

Продюсер Рейнальдо Лопес також прокоментував цю сумну новину: «Згасло найяскравіше світло. Величезна втрата для світу кіно розваг, легенда, мій дорогий і захоплюючий Енріке Роча, хай благословить Бог доброго Рохона. Ми будемо сумувати. Спочивай з миром».

 

Енріке Мігель Роча Руїс народився 5 січня 1940 року в Сілао. На екранах дебютував у 1963-му. На його рахунку — понад 80 проектів, його називали «королем злодійських ролей». Серед них — «Привілей любити», «Пустунки», «Я купую цю жінку», «Жінка, випадок з реального життя», «Світ іграшки».