Новорічні свята в «червоній зоні», в МОЗ зробили заяву: «В українців є можливість…»

Україна залишається на третій позиції в Європі за рівнем захворюваності на коронавірус — в «червоній зоні» знаходяться 17 областей і три — в жовтій.

Головний санлікар Ігор Кузин розповів в ефірі Радіо «НВ», як українці зможуть зустріти і провести Новий рік не в «червоній» зоні епідопасності.

В українців є можливість провести Новий рік не в умовах жорстких карантинних обмежень. Для цього Кузін радить кожному виконувати рекомендації Міністерства охорони здоров’я.

Також головний санлікар підкреслив, що не останню роль у виході з «червоної» зони карантину відіграє вакцинація від коронавірусу.

«Швидкість виходу кожної області з «червоної» зони залежить від бажання кожного громадянина України: від рівня дотримання протиепідемічних вимог, від рівня вакцинації, від багатьох інших факторів. При дотриманні всіх вимог сподіваємося, що є шанси провести цей Новий рік не в «червоній» зоні»», – заявив Кузін.

COVID-сертификат, ковид-сертификат, вакцинация, карантин

 

Він також зазначив, що протягом двох тижнів кількість госпіталізацій знаходиться на рівні 5 тисяч осіб за добу. Виявлених випадків захворюваності в середньому 22-23 тисячі.