Ну навіщо так ставитися до онуків? Я не можу цього зрозуміти.

Наші свекри дуже люблять своїх внуків, тому завжди телефонують нам і просять, щоб на вихідних ми залишали дітей у них.

Одного разу, моя п’ятирічна донечка почала мені розказувати досить дивні історії:

– Мамо, бабуся весь час хоче, щоб я прибирала, щось їй приносила, мила.

Деякий час я взагалі не звертала уваги на слова донечки, думала вона перебільшує. Але недавно сама помітила, коли були у гостях: то дідусеві потрібно принести чашку або окуляри, то подати свекрусі рушник і повитирати посуду. Весь час вони просять це зробити моїх дітей: синочка, якому тільки виповнилося три роки, та донечку. Я розумію, якби вони були старші, так їм лише по 52 роки! Це ж не є старість! Складається враження, що їм просто лінь робити деякі речі самотужки.

Їхня сусідка по секрету розповіла мені, що коли приходила до них на чаювання, то помітила, що мала перемивала гору посуди. А їй лише 5 років виповнилося!

Ну навіщо там ставитися до онуків? Я не можу цього зрозуміти. Нехай діти бавляться розвиваються у такому віці. Моя мати, наприклад, завжди приносить їм гостинці, іграшки, в неї вони завжди усміхнені, радісні.

А ці собі добре влаштувалися, знайшли безплатну робочу силу. Хочу сьогодні поговорити про це зі своїм чоловіком. Я не хочу, щоб моїх дітей експлуатували. Потрібно це все припиняти. Ще не вистачало, щоб вони почали там прибирати та готувати. Впевнена, що скоро й до такого дійде!

Я не хочу сваритися, але й приховувати від чоловіка свого роздратування не буду.