Оберніть ноги алюмінієвою фольгою всього на годину і насолоджуйтеся відмінним результатом такої незвичайної процедури!

Алюмінієва фольга – це те, що є у кожного в будинку! Ми зазвичай використовуємо її для приготування їжі або для зберігання деяких залишків їжі. Однак, ніколи не приходилв до Вас в голову думка, що фольга, можливо, здатна заспокоювати болі в суглобах і боротися з втомою

Позбавтеся від втоми прямо зараз!

Ви коли-небудь думали про використання алюмінієвої фольги для боротьби з втомою або безсонням? Багато користувачів Інтернету рекомендують цей спритний трюк і гарантують відмінні результати.

Виріжте кілька смужок алюмінієвої фольги і помістіть їх в морозилку на 2-4 години. Наносіть їх на обличчя, щоки і найбільш вразливі райони. Вони здатні боротися з втомою, і дозволяють м’язам розслабитися.

Заспокоюють хворобливі суглоби

Алюмінієва фольга відмінно підходить для лікування хворобливих станів, як артриту, подагри, ішіасу і болю в п’яті! Все, що вам потрібно зробити, це обернути фольгу навколо найбільш болючих зон на Вашому тілі і використовувати медичні бинти, щоб зафіксувати саму фольгу.

Полегшує свіжі опіки

Чи знаєте Ви, що можна використовувати алюмінієву фольгу для лікування свіжих опіків? Університет Вісконсіна навіть радить лікарям поступати саме таким чином! Цей метод дає відмінні результати, тому пам’ятайте, що саме потрібно зробити під час наступного опіку.

Фантомні болі!

Якщо Ви недавно перенесли операцію або ампутацію і відчуваєте фантомні болі, то алюмінієва фольга може бути ключем для вирішення Вашої проблеми. Закріпіть її за допомогою медичного бинта, і як тільки помітите, що біль пішла, зніміть її!

Позбавтеся від застуди

Якщо Ви захворіли, то не варто відразу ж хапатися за антибіотики. Алюмінієва фольга зможе допомогти Вам позбутися від цієї прикрої застуди дуже швидко і просто. Оберніть свої ноги в 5-7 шарів фольги, і залиште їх в такому стані протягом години.